ニンジャバットマン シリーズ

Filmové série

ニンジャバットマン シリーズ

2 dílů 2018–2025 6.3/10

ニンジャバットマン シリーズ je filmová série, kterou v katalogu Cinefy tvoří 2 filmy z let 2018–2025. Najdete tu kompletní chronologii, hodnocení i informace, kde jednotlivé díly legálně sledovat.

Celková délka
2 h 55 min
Tržby v kinech
Nejlepší díl
Batman Ninja vs. Yakuza League (6.7)
V databázi
2/2

Pořadí sledování

  1. 1Batman Ninja

    Batman Ninja (2018)

    5.9

    水﨑淳平 · 1h 25min · Animovaný, Akční

    Batman se spolu s mnoha svými spojenci i protivníky ocitne ve feudálním Japonsku, kam ho přenesl Gorilla Grodd svým strojem na přesun v čase.

  2. 2Batman Ninja vs. Yakuza League

    Batman Ninja vs. Yakuza League (2025)

    6.7

    水﨑淳平 · 1h 30min · Animovaný, Akční

    Batman je konfrontován s invazí z alternativního světa Japonska, který má vlastní verzi Ligy spravedlnosti.

O sérii ニンジャバットマン シリーズ

Sérii otevírá Batman Ninja, na který navazují Batman Ninja vs. Yakuza League. Doporučené pořadí sledování odpovídá datům premiér, takže postavy i motivy poznáváte přesně tak, jak je diváci objevovali v kinech.

Průměrné hodnocení celé série je 6.3/10 při 1 314 hlasech. To je dobrý ukazatel toho, jestli má smysl pustit se do maratonu, nebo si vybrat jen nejsilnější díl.

Mezi první a poslední částí uplynulo 7 let, takže na sérii je hezky vidět, jak se měnil filmový jazyk, tempo vyprávění i vkus publika.

Za kamerou jednotlivých dílů stojí 水﨑淳平. Právě rukopis režie bývá důvodem, proč jsou některé části série výrazně silnější než jiné.

Žánrově se série pohybuje v okruhu: Animovaný, Akční a Sci-Fi. Pokud vás tenhle mix baví, Cinefy vám hned pod přehledem nabídne další podobné série i jednotlivé filmy.

FAQ

Kolik filmů má série ニンジャバットマン シリーズ?

V katalogu Cinefy najdete 2 filmy z let 2018–2025.

V jakém pořadí sledovat sérii ニンジャバットマン シリーズ?

Nejbezpečnější je chronologie premiér – začněte dílem Batman Ninja a pokračujte podle data uvedení, jak je seřazené na této stránce.

Stojí série ニンジャバットマン シリーズ za shlédnutí?

Průměr série je 6.3/10 z 1 314 hlasů. U každého dílu na této stránce vidíte jeho vlastní hodnocení, takže poznáte i slabší kusy.

Kde sérii ニンジャバットマン シリーズ legálně sledovat?

Otevřete kterýkoli díl a v sekci dostupnosti uvidíte aktuální VOD platformy pro české publikum (data JustWatch přes TMDB).

Další série

Všechny
CINEFY IDCNFRFDUBICK/26/SE/1608