Filmové série
Karanlık Üzerine Öyküler
Karanlık Üzerine Öyküler je filmová série, kterou v katalogu Cinefy tvoří 2 filmy z let 2001. Najdete tu kompletní chronologii, hodnocení i informace, kde jednotlivé díly legálně sledovat.
- Celková délka
- 3 h 27 min
- Tržby v kinech
- –
- Nejlepší díl
- Yazgı (7.2)
- V databázi
- 2/3
Podle TMDB má série 3 dílů – 1 zatím nemá v Cinefy vlastní stránku. Databázi průběžně doplňujeme.
Pořadí sledování
- 1

Yazgı (2001)
7.2Zeki Demirkubuz · 1h 59min · Drama
- 2

İtiraf (2001)
6.7Zeki Demirkubuz · 1h 28min · Drama
O sérii Karanlık Üzerine Öyküler
Sérii otevírá Yazgı, na který navazují İtiraf. Doporučené pořadí sledování odpovídá datům premiér, takže postavy i motivy poznáváte přesně tak, jak je diváci objevovali v kinech.
Průměrné hodnocení celé série je 7.0/10 při 120 hlasech. To je dobrý ukazatel toho, jestli má smysl pustit se do maratonu, nebo si vybrat jen nejsilnější díl.
Za kamerou jednotlivých dílů stojí Zeki Demirkubuz. Právě rukopis režie bývá důvodem, proč jsou některé části série výrazně silnější než jiné.
Žánrově se série pohybuje v okruhu: Drama. Pokud vás tenhle mix baví, Cinefy vám hned pod přehledem nabídne další podobné série i jednotlivé filmy.
TMDB eviduje u této série celkem 3 filmy; v katalogu Cinefy je jich zatím 2 a chybějící díly doplňujeme automaticky.
FAQ
Kolik filmů má série Karanlık Üzerine Öyküler?
V katalogu Cinefy najdete 2 filmy z let 2001, TMDB u série eviduje 3 dílů.
V jakém pořadí sledovat sérii Karanlık Üzerine Öyküler?
Nejbezpečnější je chronologie premiér – začněte dílem Yazgı a pokračujte podle data uvedení, jak je seřazené na této stránce.
Stojí série Karanlık Üzerine Öyküler za shlédnutí?
Průměr série je 7.0/10 z 120 hlasů. U každého dílu na této stránce vidíte jeho vlastní hodnocení, takže poznáte i slabší kusy.
Kde sérii Karanlık Üzerine Öyküler legálně sledovat?
Otevřete kterýkoli díl a v sekci dostupnosti uvidíte aktuální VOD platformy pro české publikum (data JustWatch přes TMDB).



