Piráti (kolekce)

Filmové série

Piráti (kolekce)

2 dílů 2014–2022 6.8/10

Piráti (kolekce) je filmová série, kterou v katalogu Cinefy tvoří 2 filmy z let 2014–2022. Najdete tu kompletní chronologii, hodnocení i informace, kde jednotlivé díly legálně sledovat.

Celková délka
4 h 16 min
Tržby v kinech
0.07 mld $
Nejlepší díl
Piráti (7.0)
V databázi
2/2

Pořadí sledování

  1. 1Piráti

    Piráti (2014)

    7.0

    이석훈 · 2h 10min · Akční, Dobrodružný

    Historický film nás přenese do starého Joseonu. Řízením osudu se královská pečeť ocitne v břiše velryby, a protože je na její nalezení vypsána velká odměna, tak se bandita Jang Sa-jeong se svojí bandou rozhodne vydat na moře, pronásledovat ji. Jenže není jediný a zrovna to samé má v úmyslu i drsná pirátka Yeo-wol...

  2. 2Piráti: Poslední královský poklad

    Piráti: Poslední královský poklad (2022)

    6.5

    Kim Joung-hoon · 2h 6min · Akční, Dobrodružný

    Otrlí piráti a banditi z Čosonu hledají ztracené královské zlato. Musí přitom ale rozlousknout spoustu hádanek, přestát nebezpečné bouře a odolat nemilosrdným nepřátelům.

O sérii Piráti (kolekce)

Sérii otevírá Piráti, na který navazují Piráti: Poslední královský poklad. Doporučené pořadí sledování odpovídá datům premiér, takže postavy i motivy poznáváte přesně tak, jak je diváci objevovali v kinech.

Průměrné hodnocení celé série je 6.8/10 při 468 hlasech. To je dobrý ukazatel toho, jestli má smysl pustit se do maratonu, nebo si vybrat jen nejsilnější díl.

Mezi první a poslední částí uplynulo 8 let, takže na sérii je hezky vidět, jak se měnil filmový jazyk, tempo vyprávění i vkus publika.

Za kamerou jednotlivých dílů stojí 이석훈 a Kim Joung-hoon. Právě rukopis režie bývá důvodem, proč jsou některé části série výrazně silnější než jiné.

Žánrově se série pohybuje v okruhu: Akční, Dobrodružný a Komedie. Pokud vás tenhle mix baví, Cinefy vám hned pod přehledem nabídne další podobné série i jednotlivé filmy.

FAQ

Kolik filmů má série Piráti (kolekce)?

V katalogu Cinefy najdete 2 filmy z let 2014–2022.

V jakém pořadí sledovat sérii Piráti (kolekce)?

Nejbezpečnější je chronologie premiér – začněte dílem Piráti a pokračujte podle data uvedení, jak je seřazené na této stránce.

Stojí série Piráti (kolekce) za shlédnutí?

Průměr série je 6.8/10 z 468 hlasů. U každého dílu na této stránce vidíte jeho vlastní hodnocení, takže poznáte i slabší kusy.

Kde sérii Piráti (kolekce) legálně sledovat?

Otevřete kterýkoli díl a v sekci dostupnosti uvidíte aktuální VOD platformy pro české publikum (data JustWatch přes TMDB).

Další série

Všechny
CINEFY IDCNFAIIQ143G/26/SE/1608