The August Underground Collection

Filmové série

The August Underground Collection

3 dílů 2001–2007 4.0/10

The August Underground Collection je filmová série, kterou v katalogu Cinefy tvoří 3 filmy z let 2001–2007. Najdete tu kompletní chronologii, hodnocení i informace, kde jednotlivé díly legálně sledovat.

Celková délka
3 h 52 min
Tržby v kinech
Nejlepší díl
August Underground (4.1)
V databázi
3/3

Pořadí sledování

  1. 1August Underground

    August Underground (2001)

    4.1

    Fred Vogel · 1h 10min · Horor

  2. 2August Underground's Mordum

    August Underground's Mordum (2003)

    3.9

    Fred Vogel · 1h 17min · Horor

  3. 3August Underground's Penance

    August Underground's Penance (2007)

    3.9

    Fred Vogel · 1h 25min · Horor

O sérii The August Underground Collection

Sérii otevírá August Underground, na který navazují August Underground's Mordum a August Underground's Penance. Doporučené pořadí sledování odpovídá datům premiér, takže postavy i motivy poznáváte přesně tak, jak je diváci objevovali v kinech.

Průměrné hodnocení celé série je 4.0/10 při 267 hlasech. To je dobrý ukazatel toho, jestli má smysl pustit se do maratonu, nebo si vybrat jen nejsilnější díl.

Mezi první a poslední částí uplynulo 6 let, takže na sérii je hezky vidět, jak se měnil filmový jazyk, tempo vyprávění i vkus publika.

Za kamerou jednotlivých dílů stojí Fred Vogel. Právě rukopis režie bývá důvodem, proč jsou některé části série výrazně silnější než jiné.

Žánrově se série pohybuje v okruhu: Horor. Pokud vás tenhle mix baví, Cinefy vám hned pod přehledem nabídne další podobné série i jednotlivé filmy.

FAQ

Kolik filmů má série The August Underground Collection?

V katalogu Cinefy najdete 3 filmy z let 2001–2007.

V jakém pořadí sledovat sérii The August Underground Collection?

Nejbezpečnější je chronologie premiér – začněte dílem August Underground a pokračujte podle data uvedení, jak je seřazené na této stránce.

Stojí série The August Underground Collection za shlédnutí?

Průměr série je 4.0/10 z 267 hlasů. U každého dílu na této stránce vidíte jeho vlastní hodnocení, takže poznáte i slabší kusy.

Kde sérii The August Underground Collection legálně sledovat?

Otevřete kterýkoli díl a v sekci dostupnosti uvidíte aktuální VOD platformy pro české publikum (data JustWatch přes TMDB).

Další série

Všechny
CINEFY IDCNFPK3XH3MD/26/SE/1608