The Snowman Collection

Filmové série

The Snowman Collection

2 dílů 1982–2012 7.2/10

The Snowman Collection je filmová série, kterou v katalogu Cinefy tvoří 2 filmy z let 1982–2012. Najdete tu kompletní chronologii, hodnocení i informace, kde jednotlivé díly legálně sledovat.

Celková délka
0 h 49 min
Tržby v kinech
Nejlepší díl
Sněhulák (7.6)
V databázi
2/2

Pořadí sledování

  1. 1Sněhulák

    Sněhulák (1982)

    7.6

    Dianne Jackson · 0h 25min · Dobrodružný, Animovaný

    The Snowman je animovaná vánoční pohádka zfilmována podle knihy Raymonda Briggse. Odehrává se v ní příběh chlapce, který si přes Vánoce postaví sněhuláka. Jako odbude půlnoc, jeho sněhulák ožívá a spolu s ním až do rána prožívá různá dobrodružství. Poznáváme náš svět očima sněhuláka, kde je pro něj všechno zvláštní a nové. Ke konci příběhu ukáže chlapci za doprovodu písně "Walking in the Air" i kus jeho světa, když ho přenese až na Severní pól, aby se setkal se Santou

  2. 2Sněhulák a sněžný pes

    Sněhulák a sněžný pes (2012)

    6.8

    Hilary Audus · 0h 24min · Animovaný, Rodinný

    Do domu, kde před lety obživl sněhulák, se nastěhoval nový kluk. Pomůže mu zimní kouzlo znovu potkat nerozlučného kamaráda?

O sérii The Snowman Collection

Sérii otevírá Sněhulák, na který navazují Sněhulák a sněžný pes. Doporučené pořadí sledování odpovídá datům premiér, takže postavy i motivy poznáváte přesně tak, jak je diváci objevovali v kinech.

Průměrné hodnocení celé série je 7.2/10 při 441 hlasech. To je dobrý ukazatel toho, jestli má smysl pustit se do maratonu, nebo si vybrat jen nejsilnější díl.

Mezi první a poslední částí uplynulo 30 let, takže na sérii je hezky vidět, jak se měnil filmový jazyk, tempo vyprávění i vkus publika.

Za kamerou jednotlivých dílů stojí Dianne Jackson a Hilary Audus. Právě rukopis režie bývá důvodem, proč jsou některé části série výrazně silnější než jiné.

Žánrově se série pohybuje v okruhu: Dobrodružný, Animovaný a Rodinný. Pokud vás tenhle mix baví, Cinefy vám hned pod přehledem nabídne další podobné série i jednotlivé filmy.

FAQ

Kolik filmů má série The Snowman Collection?

V katalogu Cinefy najdete 2 filmy z let 1982–2012.

V jakém pořadí sledovat sérii The Snowman Collection?

Nejbezpečnější je chronologie premiér – začněte dílem Sněhulák a pokračujte podle data uvedení, jak je seřazené na této stránce.

Stojí série The Snowman Collection za shlédnutí?

Průměr série je 7.2/10 z 441 hlasů. U každého dílu na této stránce vidíte jeho vlastní hodnocení, takže poznáte i slabší kusy.

Kde sérii The Snowman Collection legálně sledovat?

Otevřete kterýkoli díl a v sekci dostupnosti uvidíte aktuální VOD platformy pro české publikum (data JustWatch přes TMDB).

Další série

Všechny
CINEFY IDCNFT0SZMCCM/26/SE/1608