Plakát k filmu O Sequestro do Voo 375 (2023)
ThrillerDramab/o

O Sequestro do Voo 375

2023 1h 47min BR režie: Marcus Baldini

Cine Score

7.8/10

na základě 55 hlasů

10
7.1%
9
20.4%
8
31.6%
7
26.2%
6
11.6%
5
2.8%
4
0.4%
3
0%
2
0%
1
0%

1h 47min

délka

55

hodnocení diváků

2023

rok premiéry

Údaje o filmu „O Sequestro do Voo 375"

Rok výroby

2023

Hodnocení

7.8/10

Počet hodnocení

55

Žánry

Thriller, Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „O Sequestro do Voo 375" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „O Sequestro do Voo 375"

Brazil, 1988. An unemployed tractor driver hijacks VASP flight 375 and orders commander Murilo to crash the plane on the Planalto Palace to kill the president - whom he considers guilty for the country's devastating economic crisis.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceEscarlate Conteúdo Audiovisual
Země produkceBR
Originální jazykpt
Datum premiéry7. prosince 2023
Délka1h 47min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „O Sequestro do Voo 375"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „O Sequestro do Voo 375" (2023)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „O Sequestro do Voo 375"

Pokud se ti líbil „O Sequestro do Voo 375", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Thriller, Drama.