Plakát k filmu Před půlnocí (2013)
RomantickýDrama16

Před půlnocí

Before Midnight

2013 1h 48min GR režie: Richard Linklater

Cine Score

7.5/10

na základě 2 735 hlasů

10
4.5%
9
15.7%
8
29.4%
7
29.4%
6
15.7%
5
4.5%
4
0.7%
3
0.1%
2
0%
1
0%

1h 48min

délka

2 735

hodnocení diváků

11 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Před půlnocí"

Rok výroby

2013

Hodnocení

7.5/10

Počet hodnocení

2 735

Žánry

Romantický, Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Před půlnocí" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Před půlnocí"

Jesse a Celine jsou manželé a vychovávají dvě dcery. Oba jsou starší, moudřejší, ale také ztracenější. Společně tráví letní dovolenou v prosluněném Řecku. Jesse tu hledá inspiraci pro další psaní, ale Celine již unavuje být mu stále svůdnou francouzskou múzou. Jako dárek dostanou od přátel pobyt na jednu noc bez dětí v luxusním hotelu na pláži. Jak může pár, který žije v dlouholetém vztahu, takový čas strávit? Romantické chvíle narušuje neodbytná realita: rozhovory na téma stereotypní rodinný život, výchova dětí, práce, nena-plněné sny a přání, zklamání, pomalé vyprchávání lásky. Jejich vztah bude prověřen v mnoha nečekaných směrech dříve, než hodiny odbijí půlnoc ...

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceCastle Rock Entertainment
Země produkceGR
Originální jazyken
Datum premiéry5. dubna 2013
Délka1h 48min
Věkové omezení16
Rozpočet3 mln USD
Tržby11 mln USD

Rozpočet

3 mln USD

Tržby

11 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Před půlnocí"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Před půlnocí" (2013)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Před půlnocí"

Pokud se ti líbil „Před půlnocí", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Romantický, Drama.