Plakát k filmu Tea and Sympathy (1956)
Dramab/o

Tea and Sympathy

1956 2h 2min US režie: Vincente Minnelli

Cine Score

7.0/10

na základě 57 hlasů

10
1.9%
9
9.1%
8
23.1%
7
31.6%
6
23.1%
5
9.1%
4
1.9%
3
0.2%
2
0%
1
0%

2h 2min

délka

57

hodnocení diváků

3 mln USD

tržby

Údaje o filmu „Tea and Sympathy"

Rok výroby

1956

Hodnocení

7.0/10

Počet hodnocení

57

Žánry

Drama

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „Tea and Sympathy" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „Tea and Sympathy"

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceMetro-Goldwyn-Mayer
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry27. září 1956
Délka2h 2min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet2 mln USD
Tržby3 mln USD

Rozpočet

2 mln USD

Tržby

3 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „Tea and Sympathy"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „Tea and Sympathy" (1956)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „Tea and Sympathy"

Pokud se ti líbil „Tea and Sympathy", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama.