Plakát k filmu The Four Horsemen of the Apocalypse (1962)
DramaVálečnýb/o

The Four Horsemen of the Apocalypse

1962 2h 33min US režie: Vincente Minnelli

Cine Score

6.0/10

na základě 59 hlasů

10
0.2%
9
1.9%
8
9%
7
23.1%
6
31.5%
5
23.1%
4
9%
3
1.9%
2
0.2%
1
0%

2h 33min

délka

59

hodnocení diváků

1962

rok premiéry

Údaje o filmu „The Four Horsemen of the Apocalypse"

Rok výroby

1962

Hodnocení

6.0/10

Počet hodnocení

59

Žánry

Drama, Válečný

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „The Four Horsemen of the Apocalypse" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „The Four Horsemen of the Apocalypse"

V Argentině je jedna dcera patriarchy Madariagy provdána za Francouze, zatímco druhá za Němce, což vede ke krizi, když nacistické Německo okupuje Francii a někteří členové rodiny Madariaga bojují na opačných stranách.

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceMetro-Goldwyn-Mayer
Země produkceUS
Originální jazyken
Datum premiéry7. února 1962
Délka2h 33min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby

Recenze diváků

Recenze filmu „The Four Horsemen of the Apocalypse"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „The Four Horsemen of the Apocalypse" (1962)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „The Four Horsemen of the Apocalypse"

Pokud se ti líbil „The Four Horsemen of the Apocalypse", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Drama, Válečný.