Plakát k filmu どうぶつの森 (2006)
AnimovanýDramaRodinnýb/o

どうぶつの森

2006 1h 27min JP režie: 志村錠児

Cine Score

6.8/10

na základě 67 hlasů

10
1.3%
9
7%
8
20.1%
7
31.2%
6
25.9%
5
11.5%
4
2.7%
3
0.3%
2
0%
1
0%

1h 27min

délka

67

hodnocení diváků

16 mln USD

tržby

Údaje o filmu „どうぶつの森"

Rok výroby

2006

Hodnocení

6.8/10

Počet hodnocení

67

Žánry

Animovaný, Drama, Rodinný

* Technické údaje pocházejí z filmové databáze a jsou ověřovány při každé aktualizaci katalogu.

Streaming · VOD · Česko

Kde sledovat „どうぶつの森" online

Zjišťujeme aktuální dostupnost v českých službách…

* Data o dostupnosti: JustWatch prostřednictvím TMDB. Cinefy neodkazuje na nelegální zdroje.

AI · Analýza filmu

Čtu mezi řádky…

Zeptejte se AI na tento film

2/2 otázek

Popis filmu „どうぶつの森"

Obsazení a tvůrci

Kdo stvořil „どうぶつの森”

Lidé filmu

Tvůrci

Fotografie — 志村錠児

志村錠児

Režie

Fotografie — 松井亜弥

松井亜弥

Scénář

Fotografie — 山越康司

山越康司

Kamera

Obsazení

Fotografie — 堀江由衣

堀江由衣

jako Ai (voice)

Fotografie — 福圓美里

福圓美里

jako Buke (voice)

Fotografie — 折笠富美子

折笠富美子

jako Sari (voice)

Fotografie — 小林ゆう

小林ゆう

jako Yuu (voice)

Fotografie — 金子貴俊

金子貴俊

jako Alberto (voice)

Fotografie — てらそままさき

てらそままさき

jako Apollo (voice)

Fotografie — 日野由利加

日野由利加

jako Bianka (voice)

Fotografie — 高戸靖広

高戸靖広

jako Saruo (voice)

Technické údaje

Produkce a detaily

Studio / produkceTOHO
Země produkceJP
Originální jazykja
Datum premiéry16. prosince 2006
Délka1h 27min
Věkové omezeníb/o
Rozpočet
Tržby16 mln USD

Rozpočet

Tržby

16 mln USD

Recenze diváků

Recenze filmu „どうぶつの森"

Co říkají diváci Cinefy o filmu „どうぶつの森" (2006)

Podobné filmy

Filmy podobné filmu „どうぶつの森"

Pokud se ti líbil „どうぶつの森", oblíbíš si i tyto tipy ze žánrů Animovaný, Drama, Rodinný.