Plakat filmu 1 Million Followers (2024)
Thrillerb/o

1 Million Followers

2024 1h 41min CA reż. Harvey Lowry

Cine Score

4.7/10

na podstawie 22 głosów

10
0%
9
0.1%
8
1%
7
6%
6
18.6%
5
30.7%
4
27.1%
3
12.8%
2
3.2%
1
0.4%

1h 41min

czas trwania

22

ocen widzów

2024

rok premiery

Dane filmu „1 Million Followers"

Rok produkcji

2024

Ocena

4.7/10

Liczba ocen

22

Gatunki

Thriller

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „1 Million Followers" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „1 Million Followers"

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaPolyscope Productions
Kraj produkcjiCA
Język oryginałuen
Data premiery10 października 2024
Czas trwania1h 41min
Kategoria wiekowab/o
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „1 Million Followers"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „1 Million Followers" (2024)

Podobne filmy

Filmy podobne do „1 Million Followers"

Jeżeli podobał ci się „1 Million Followers", polubisz też te propozycje z gatunków Thriller.