Plakat filmu 刺杀小说家2 (2025)
AkcjaFantasyIIB

刺杀小说家2

2025 2h 24min Chiny reż. 路阳

Cine Score

5.3

Mieszane oceny

17 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0.4%
8
3.2%
7
12.8%
6
27.1%
5
30.7%
4
18.6%
3
6%
2
1%
1
0.1%
Plakat filmu 刺杀小说家2

2h 24min

czas trwania

17

ocen widzów

50 mln USD

box office

Część serii

刺殺小說家(系列)

2 filmów w serwisie · 2021–2025

Zobacz całą serię
  1. Plakat filmu Bitwa światów1Bitwa światów2021 · 7.1
  2. Plakat filmu 刺杀小说家22刺杀小说家22025 · 5.3
Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „刺杀小说家2"

Rok produkcji

2025

Ocena

5.3/10

Liczba ocen

17

Gatunki

Akcja, Fantasy

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „刺杀小说家2" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „刺杀小说家2"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „刺杀小说家2”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – 路阳
Reżyser

路阳

Reżyseria

Zdjęcie – 里则林

里则林

Scenariusz

Zdjęcie – 晁明

晁明

Zdjęcia

Zdjęcie – 钱雷

钱雷

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – 邓超

邓超

jako 赤发

Zdjęcie – 董子健

董子健

jako 路空文 / 空文

Zdjęcie – 雷佳音

雷佳音

jako 关宁 / 铜虎

Zdjęcie – 王圣迪

王圣迪

jako 小橘子 / 小桔子

Zdjęcie – 丁程鑫

丁程鑫

jako 行者

Zdjęcie – 王彦霖

王彦霖

jako 霹雳火

Zdjęcie – 邓飞

邓飞

jako 黑龙

Zdjęcie – 張震

張震

jako 久天

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaShanghai Maoyan Film 上海猫眼影业
Kraj produkcjiChiny
Język oryginałuchiński
Data premiery1 października 2025
Czas trwania2h 24min
Kategoria wiekowaIIB
Budżet
Wpływy z box office50 mln USD

Budżet

Box office

50 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „刺杀小说家2"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „刺杀小说家2" (2025)

Podobne filmy

Filmy podobne do „刺杀小说家2"

Jeżeli podobał ci się „刺杀小说家2", polubisz też te propozycje z gatunków Akcja, Fantasy.

CINEFY IDCNF6IQWBZIQ/26/FI/2907