Plakat filmu American Pie: Dziewczyny Rządzą (2020)
KomediaR

American Pie: Dziewczyny Rządzą

American Pie Presents: Girls' Rules

2020 1h 35min Stany Zjednoczone reż. Mike Elliott

Cine Score

6.1

Solidny

731 głosów
w skali 1–10

10
0.3%
9
2.3%
8
10.2%
7
24.5%
6
31.4%
5
21.6%
4
8%
3
1.6%
2
0.2%
1
0%
Plakat filmu American Pie: Dziewczyny Rządzą

1h 35min

czas trwania

731

ocen widzów

2020

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „American Pie: Dziewczyny Rządzą"

Rok produkcji

2020

Ocena

6.1/10

Liczba ocen

731

Gatunki

Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „American Pie: Dziewczyny Rządzą" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „American Pie: Dziewczyny Rządzą"

Głównymi bohaterkami będą dziewczyny chcące poszerzyć swoje horyzonty seksualne - Annie, Kayla, Michelle i Stephanie mają dość niepowodzeń i chcą urozmaicić swoje życie miłosne przed ukończeniem szkoły.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „American Pie: Dziewczyny Rządzą”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Mike Elliott
Reżyser

Mike Elliott

Reżyseria

Zdjęcie – Adam Herz

Adam Herz

Scenariusz

Zdjęcie – Damian Horan

Damian Horan

Zdjęcia

Zdjęcie – Tim Jones

Tim Jones

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Madison Pettis

Madison Pettis

jako Annie

Zdjęcie – Lizze Broadway

Lizze Broadway

jako Stephanie

Zdjęcie – Piper Curda

Piper Curda

jako Kayla

Zdjęcie – Natasha Behnam

Natasha Behnam

jako Michelle

Zdjęcie – Darren Barnet

Darren Barnet

jako Grant

Zdjęcie – Zachary Gordon

Zachary Gordon

jako Emmett

Zdjęcie – Camaron Engels

Camaron Engels

jako Tim

Zdjęcie – Christian Valderrama

Christian Valderrama

jako Oliver

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaUniversal 1440 Entertainment
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery6 października 2020
Czas trwania1h 35min
Kategoria wiekowaR
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „American Pie: Dziewczyny Rządzą"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „American Pie: Dziewczyny Rządzą" (2020)

Podobne filmy

Filmy podobne do „American Pie: Dziewczyny Rządzą"

Jeżeli podobał ci się „American Pie: Dziewczyny Rządzą", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia.

CINEFY IDCNF1TK7WYPC/26/FI/2507