Plakat filmu Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine (2024)
Dokumentalny16

Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine

Marvel Studios Assembled: The Making of Deadpool & Wolverine

2024 0h 59min Stany Zjednoczone reż. Brad Baruh

Cine Score

6.7

Solidny

22 głosów
w skali 1–10

10
1.1%
9
6%
8
18.6%
7
30.7%
6
27.1%
5
12.8%
4
3.2%
3
0.4%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine

0h 59min

czas trwania

22

ocen widzów

1

platform VOD

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine"

Rok produkcji

2024

Ocena

6.7/10

Liczba ocen

22

Gatunki

Dokumentalny

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine"

Namówiliśmy Ryana Reynoldsa, Hugh Jackmana i reżysera Shawna Levy'ego, aby usiedli i opowiedzieli o poczęciu, donoszeniu i narodzinach filmu „Deadpool & Wolverine”. Szczerze mówiąc, Hugh, Ryan i reszta są zobowiązani umową do ujawnienia tych informacji. Wykonują cholernie dobrą robotę i pięknie udają, że naprawdę tego chcieli, prawie jakby to był ich pomysł czy coś w tym rodzaju. Miłego oglądania!

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Brad Baruh
Reżyser

Brad Baruh

Reżyseria

Zdjęcie – Meghan Leon

Meghan Leon

Scenariusz

Zdjęcie – Simon Firsht

Simon Firsht

Zdjęcia

Obsada

Zdjęcie – Shawn Levy

Shawn Levy

jako Self - Co-Writer / Director / Producer

Zdjęcie – Ryan Reynolds

Ryan Reynolds

jako Self - Wade Wilson / Deadpool

Zdjęcie – Kevin Feige

Kevin Feige

jako Self - Producer

Zdjęcie – Hugh Jackman

Hugh Jackman

jako Self - Logan / Wolverine

Zdjęcie – Wendy Jacobson

Wendy Jacobson

jako Self - Executive Producer

Zdjęcie – Zeb Wells

Zeb Wells

jako Self - Co-Writer

Zdjęcie – Rhett Reese

Rhett Reese

jako Self - Co-Writer / Executive Producer

Zdjęcie – Paul Wernick

Paul Wernick

jako Self - Co-Writer / Executive Producer

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaMarvel Studios
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery11 listopada 2024
Czas trwania0h 59min
Kategoria wiekowa16
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine" (2024)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine"

Jeżeli podobał ci się „Assembled: Za kulisami Deadpool & Wolverine", polubisz też te propozycje z gatunków Dokumentalny.

CINEFY IDCNFS8YRS4XB/26/FI/2907