Plakat filmu Bitwa dronów (2018)
Sci-FiAkcja16

Bitwa dronów

Battle Drone

2018 1h 33min Rumunia reż. Mitch Gould

Cine Score

5.1

Mieszane oceny

78 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0.3%
8
2.3%
7
10.2%
6
24.5%
5
31.4%
4
21.6%
3
8%
2
1.6%
1
0.2%
Plakat filmu Bitwa dronów

1h 33min

czas trwania

78

ocen widzów

1

platform VOD

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Bitwa dronów"

Rok produkcji

2018

Ocena

5.1/10

Liczba ocen

78

Gatunki

Sci-Fi, Akcja

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Bitwa dronów" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Bitwa dronów"

Zespół najemników jedzie na nieoficjalną misję w Czarnobylu, gdzie kontrolowane przez ludzi droidy, przygotowują zasadzkę.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Bitwa dronów”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Mitch Gould
Reżyser

Mitch Gould

Reżyseria · Scenariusz

Obsada

Zdjęcie – Louis Mandylor

Louis Mandylor

jako Vincent Rekker

Zdjęcie – Dominique Swain

Dominique Swain

jako Alexandra Hayes

Zdjęcie – Michael Paré

Michael Paré

jako Karl Kess

Zdjęcie – Natassia Malthe

Natassia Malthe

jako Valkyrie

Zdjęcie – Richard Alan Reid

Richard Alan Reid

jako Kyle Blackwood

Zdjęcie – Олег Тактаров

Олег Тактаров

jako Grigori Romanov

Zdjęcie – Dan Southworth

Dan Southworth

jako Shiro

Zdjęcie – Jason Earles

Jason Earles

jako Dax

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaFilm Tiger
Kraj produkcjiRumunia
Język oryginałuangielski
Data premiery1 marca 2018
Czas trwania1h 33min
Kategoria wiekowa16
Budżet4 mln USD
Wpływy z box office

Budżet

4 mln USD

Box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Bitwa dronów"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Bitwa dronów" (2018)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Bitwa dronów"

Jeżeli podobał ci się „Bitwa dronów", polubisz też te propozycje z gatunków Sci-Fi, Akcja.

CINEFY IDCNFH8DXBQQV/26/FI/2507