Plakat filmu Być doskonałym (1985)
DramatRomansR

Być doskonałym

Perfect

1985 1h 55min Stany Zjednoczone reż. James Bridges

Cine Score

5.6

Mieszane oceny

203 głosów
w skali 1–10

10
0.1%
9
0.9%
8
5.2%
7
17.1%
6
30%
5
28.2%
4
14.2%
3
3.8%
2
0.5%
1
0%
Plakat filmu Być doskonałym

1h 55min

czas trwania

203

ocen widzów

13 mln USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Być doskonałym"

Rok produkcji

1985

Ocena

5.6/10

Liczba ocen

203

Gatunki

Dramat, Romans

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Być doskonałym" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Być doskonałym"

USA, lata 80. XX wieku. Reporter Adam Lawrence (John Travolta) zbiera informacje o biznesmenie oskarżonym o handel narkotykami. W tym celu jedzie do Kalifornii. Odkrywa, że tutejsze domy odnowy biologicznej pełnią funkcję barów dla samotnych. Zaintrygowany dziennikarz postanawia napisać artykuł o bywalcach SPA. Powstaje szyderczy tekst o spragnionych seksu klientkach. Znajduje go instruktorka aerobiku, Jessie (Jamie Lee Curtis), nowa znajoma Adama i była pływaczka olimpijska.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Być doskonałym”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – James Bridges
Reżyser

James Bridges

Reżyseria

Zdjęcie – Aaron Latham

Aaron Latham

Scenariusz

Zdjęcie – Gordon Willis

Gordon Willis

Zdjęcia

Zdjęcie – Ralph Burns

Ralph Burns

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – John Travolta

John Travolta

jako Adam Lawrence

Zdjęcie – Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis

jako Jessie Wilson

Zdjęcie – Anne DeSalvo

Anne DeSalvo

jako Frankie

Zdjęcie – Marilu Henner

Marilu Henner

jako Sally

Zdjęcie – Laraine Newman

Laraine Newman

jako Linda

Zdjęcie – Mathew Reed

Mathew Reed

jako Roger

Zdjęcie – Jann Wenner

Jann Wenner

jako Mark Roth

Zdjęcie – Stefan Gierasch

Stefan Gierasch

jako Charlie

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaTri-Star-Delphi III Productions
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery15 maja 1985
Czas trwania1h 55min
Kategoria wiekowaR
Budżet19 mln USD
Wpływy z box office13 mln USD

Budżet

19 mln USD

Box office

13 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Być doskonałym"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Być doskonałym" (1985)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Być doskonałym"

Jeżeli podobał ci się „Być doskonałym", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat, Romans.

CINEFY IDCNFL2Y92PDC/26/FI/2507