Plakat filmu Çakallarla Dans (2010)
Komediab/o

Çakallarla Dans

2010 1h 42min Turcja reż. Murat Şeker

Cine Score

5.4

Mieszane oceny

58 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0.5%
8
3.8%
7
14.2%
6
28.2%
5
30%
4
17.1%
3
5.2%
2
0.9%
1
0.1%
Plakat filmu Çakallarla Dans

1h 42min

czas trwania

58

ocen widzów

1 mln USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Çakallarla Dans"

Rok produkcji

2010

Ocena

5.4/10

Liczba ocen

58

Gatunki

Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Çakallarla Dans" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Çakallarla Dans"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Çakallarla Dans”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Murat Şeker
Reżyser

Murat Şeker

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Murat Tunçel

Murat Tunçel

Zdjęcia

Zdjęcie – Mesut Şeker

Mesut Şeker

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

jako Kayınço Gökhan

Zdjęcie – İlker Ayrık

İlker Ayrık

jako Muhasebeci Servet

Zdjęcie – Timur Acar

Timur Acar

jako Köfte Necmi

Zdjęcie – Murat Akkoyunlu

Murat Akkoyunlu

jako Del Piyero Hikmet

Zdjęcie – Tuba Ünsal

Tuba Ünsal

jako Sinem

Zdjęcie – Kemal Uçar

Kemal Uçar

jako Yücel

Zdjęcie – Didem Balçın

Didem Balçın

jako Fatma

Zdjęcie – Sümer Tilmaç

Sümer Tilmaç

jako Bahattin Ağa

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaSugarWorkz
Kraj produkcjiTurcja
Język oryginałuturecki
Data premiery17 grudnia 2010
Czas trwania1h 42min
Kategoria wiekowab/o
Budżet
Wpływy z box office1 mln USD

Budżet

Box office

1 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Çakallarla Dans"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Çakallarla Dans" (2010)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Çakallarla Dans"

Jeżeli podobał ci się „Çakallarla Dans", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia.

CINEFY IDCNFZDNHQJLA/26/FI/2507