Plakat filmu Cold Comfort Farm (1995)
KomediaRomans6

Cold Comfort Farm

1995 1h 35min Wielka Brytania reż. John Schlesinger

Cine Score

6.8

Solidny

80 głosów
w skali 1–10

10
1.3%
9
7%
8
20.1%
7
31.2%
6
25.9%
5
11.5%
4
2.7%
3
0.3%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Cold Comfort Farm

1h 35min

czas trwania

80

ocen widzów

1995

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Cold Comfort Farm"

Rok produkcji

1995

Ocena

6.8/10

Liczba ocen

80

Gatunki

Komedia, Romans

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Cold Comfort Farm" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Cold Comfort Farm"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Cold Comfort Farm”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – John Schlesinger
Reżyser

John Schlesinger

Reżyseria

Zdjęcie – Stella Gibbons

Stella Gibbons

Scenariusz

Zdjęcie – Chris Seager

Chris Seager

Zdjęcia

Zdjęcie – Robert Lockhart

Robert Lockhart

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Eileen Atkins

Eileen Atkins

jako Judith Starkadder

Zdjęcie – Kate Beckinsale

Kate Beckinsale

jako Flora Poste

Zdjęcie – Sheila Burrell

Sheila Burrell

jako Ada Doom

Zdjęcie – Stephen Fry

Stephen Fry

jako Mybug

Zdjęcie – Freddie Jones

Freddie Jones

jako Adam Lambsbreath

Zdjęcie – Joanna Lumley

Joanna Lumley

jako Mary Smiling

Zdjęcie – Ian McKellen

Ian McKellen

jako Amos Starkadder

Zdjęcie – Miriam Margolyes

Miriam Margolyes

jako Mrs. Beetle

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaThames Television
Kraj produkcjiWielka Brytania
Język oryginałuangielski
Data premiery1 stycznia 1995
Czas trwania1h 35min
Kategoria wiekowa6
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Cold Comfort Farm"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Cold Comfort Farm" (1995)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Cold Comfort Farm"

Jeżeli podobał ci się „Cold Comfort Farm", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia, Romans.

CINEFY IDCNF6KC4SPWM/26/FI/2507