Plakat filmu Corniche Kennedy (2017)
Dramatb/o

Corniche Kennedy

2017 1h 34min Francja reż. Dominique Cabrera

Cine Score

5.4

Mieszane oceny

74 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0.5%
8
3.8%
7
14.2%
6
28.2%
5
30%
4
17.1%
3
5.2%
2
0.9%
1
0.1%
Plakat filmu Corniche Kennedy

1h 34min

czas trwania

74

ocen widzów

2017

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Corniche Kennedy"

Rok produkcji

2017

Ocena

5.4/10

Liczba ocen

74

Gatunki

Dramat

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Corniche Kennedy" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Corniche Kennedy"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Corniche Kennedy”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Dominique Cabrera
Reżyser

Dominique Cabrera

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Isabelle Razavet

Isabelle Razavet

Zdjęcia

Obsada

Zdjęcie – Lola Créton

Lola Créton

jako Suzanne

Zdjęcie – Aïssa Maïga

Aïssa Maïga

jako Awa

Zdjęcie – Moussa Maaskri

Moussa Maaskri

jako Gianni

Zdjęcie – Kamel Kadri

Kamel Kadri

jako Marco

Zdjęcie – Alain Demaria

Alain Demaria

jako Mehdi

Zdjęcie – Miguel Furtado

Miguel Furtado

jako Aristide

Zdjęcie – Mélissa Guilbert

Mélissa Guilbert

jako Mélissa

Zdjęcie – Philippe Géoni

Philippe Géoni

jako Christian

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaEverybody on Deck
Kraj produkcjiFrancja
Język oryginałufrancuski
Data premiery18 stycznia 2017
Czas trwania1h 34min
Kategoria wiekowab/o
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Corniche Kennedy"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Corniche Kennedy" (2017)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Corniche Kennedy"

Jeżeli podobał ci się „Corniche Kennedy", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat.

CINEFY IDCNFTHTQ2GV8/26/FI/2507