Plakat filmu Dedicada A Mi Ex (2019)
DramatKomediab/o

Dedicada A Mi Ex

"Dedicada A Mi Ex — kino, które warto poznać."

2019 1h 34m Kolumbia, Ecuador, USA reż. Jorge Ulloa

Cine Score

8.3

Wybitny

514 głosów
w skali 1–10

10
29%
9
29%
8
9%
7
9%
6
9%
5
9%
4
2%
3
2%
2
1%
1
1%
Plakat filmu Dedicada A Mi Ex

1h 34m

czas trwania

514

ocen widzów

1 mln USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Dedicada A Mi Ex"

Rok produkcji

2019

Ocena

8.3/10

Liczba ocen

514

Gatunki

Dramat, Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Dedicada A Mi Ex" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Dedicada A Mi Ex"

Opis wkrótce.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Dedicada A Mi Ex”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Jorge Ulloa
Reżyser

Jorge Ulloa

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Diego Ulloa

Diego Ulloa

Scenariusz

Zdjęcie – Alejo Chauvin

Alejo Chauvin

Zdjęcia

Zdjęcie – —

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Raúl Santana

Raúl Santana

Zdjęcie – Nataly Valencia

Nataly Valencia

Zdjęcie – Carlos Alcántara

Carlos Alcántara

Zdjęcie – Biassini Segura

Biassini Segura

Zdjęcie – Mariana Treviño

Mariana Treviño

Zdjęcie – Eugenio Derbez

Eugenio Derbez

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaTouché Films / Dynamo
Kraj produkcjiKolumbia, Ecuador, USA
Język oryginałuEspañol
Data premiery1 listopada 2019
Czas trwania1h 34m
Kategoria wiekowab/o
Budżet
Wpływy z box office1 mln USD

Budżet

Box office

1 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Dedicada A Mi Ex"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Dedicada A Mi Ex" (2019)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Dedicada A Mi Ex"

Jeżeli podobał ci się „Dedicada A Mi Ex", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat, Komedia.

CINEFY IDCNFBW9QS9BM/26/FI/2507