Plakat filmu Głowa tatusia (2024)
Horror18

Głowa tatusia

Daddy's Head

2024 1h 32min Wielka Brytania reż. Benjamin Barfoot

Cine Score

6.0

Solidny

155 głosów
w skali 1–10

10
0.2%
9
1.9%
8
9%
7
23.1%
6
31.5%
5
23.1%
4
9%
3
1.9%
2
0.2%
1
0%
Plakat filmu Głowa tatusia

1h 32min

czas trwania

155

ocen widzów

1

platform VOD

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Głowa tatusia"

Rok produkcji

2024

Ocena

6.0/10

Liczba ocen

155

Gatunki

Horror

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Głowa tatusia" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Głowa tatusia"

Chłopiec i jego macocha obawiają się o swoje bezpieczeństwo, gdy odwiedza ich przerażająca istota przypominająca niedawno zmarłego ojca.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Głowa tatusia”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Benjamin Barfoot
Reżyser

Benjamin Barfoot

Reżyseria · Scenariusz

Obsada

Zdjęcie – Julia Brown

Julia Brown

jako Laura

Zdjęcie – Nathaniel Martello-White

Nathaniel Martello-White

jako Robert

Zdjęcie – Charles Aitken

Charles Aitken

jako James

Zdjęcie – Mary Woodvine

Mary Woodvine

jako Mary

Zdjęcie – Rupert Turnbull

Rupert Turnbull

jako Isaac

Zdjęcie – Kaisa Hammarlund

Kaisa Hammarlund

jako Miranda

Zdjęcie – Stevie Abrahms

Stevie Abrahms

jako Saanvi

Zdjęcie – Nila Aalia

Nila Aalia

jako Heather

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaarthrofilm
Kraj produkcjiWielka Brytania
Język oryginałuangielski
Data premiery22 września 2024
Czas trwania1h 32min
Kategoria wiekowa18
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Głowa tatusia"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Głowa tatusia" (2024)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Głowa tatusia"

Jeżeli podobał ci się „Głowa tatusia", polubisz też te propozycje z gatunków Horror.

CINEFY IDCNFAUOXKR0B/26/FI/2507