Plakat filmu Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder (2016)
ThrillerU

Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder

2016 1h 38min Niemcy reż. Sebastian Niemann

Cine Score

6.9

Solidny

65 głosów
w skali 1–10

10
1.6%
9
8%
8
21.6%
7
31.5%
6
24.5%
5
10.2%
4
2.3%
3
0.3%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder

1h 38min

czas trwania

65

ocen widzów

2016

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder"

Rok produkcji

2016

Ocena

6.9/10

Liczba ocen

65

Gatunki

Thriller

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Sebastian Niemann
Reżyser

Sebastian Niemann

Reżyseria

Zdjęcie – Holger Karsten Schmidt

Holger Karsten Schmidt

Scenariusz

Zdjęcie – Gerhard Schirlo

Gerhard Schirlo

Zdjęcia

Obsada

Zdjęcie – Sonja Gerhardt

Sonja Gerhardt

jako Anna Kosminski

Zdjęcie – Falk Hentschel

Falk Hentschel

jako Frederick Abberline

Zdjęcie – Nicholas Farrell

Nicholas Farrell

jako Samuel Harris

Zdjęcie – Sabin Tambrea

Sabin Tambrea

jako David Cohen

Zdjęcie – Peter Gilbert Cotton

Peter Gilbert Cotton

jako Ronald Briggs

Zdjęcie – Vladimir Burlakov

Vladimir Burlakov

jako Jakob Kosminski

Zdjęcie – Funda Vanroy

Funda Vanroy

jako Mary Jane Kelly

Zdjęcie – Tobias Wessler

Tobias Wessler

jako Parker

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaSat.1
Kraj produkcjiNiemcy
Język oryginałuniemiecki
Data premiery29 listopada 2016
Czas trwania1h 38min
Kategoria wiekowaU
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder" (2016)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder"

Jeżeli podobał ci się „Jack the Ripper - Eine Frau jagt einen Mörder", polubisz też te propozycje z gatunków Thriller.

CINEFY IDCNF697U14XH/26/FI/2507