Plakat filmu Je t'aime, je t'aime (1968)
DramatSci-FiU

Je t'aime, je t'aime

1968 1h 34min Francja reż. Alain Resnais

Cine Score

6.5

Solidny

101 głosów
w skali 1–10

10
0.7%
9
4.5%
8
15.6%
7
29.2%
6
29.2%
5
15.6%
4
4.5%
3
0.7%
2
0.1%
1
0%
Plakat filmu Je t'aime, je t'aime

1h 34min

czas trwania

101

ocen widzów

1968

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Je t'aime, je t'aime"

Rok produkcji

1968

Ocena

6.5/10

Liczba ocen

101

Gatunki

Dramat, Sci-Fi

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Je t'aime, je t'aime" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Je t'aime, je t'aime"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Je t'aime, je t'aime”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Alain Resnais
Reżyser

Alain Resnais

Reżyseria

Zdjęcie – Jacques Sternberg

Jacques Sternberg

Scenariusz

Zdjęcie – Jean Boffety

Jean Boffety

Zdjęcia

Zdjęcie – Jean Dandely

Jean Dandely

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Claude Rich

Claude Rich

jako Claude Ridder

Zdjęcie – Olga Georges-Picot

Olga Georges-Picot

jako Catherine

Zdjęcie – Anouk Ferjac

Anouk Ferjac

jako Wiana Lust

Zdjęcie – Van Doude

Van Doude

jako Jan Rouffer

Zdjęcie – Claire Duhamel

Claire Duhamel

jako Jane Swolfs

Zdjęcie – Bernard Fresson

Bernard Fresson

jako Bernard Hannecart

Zdjęcie – Irène Tunc

Irène Tunc

jako Marcelle Hannecart

Zdjęcie – Carla Marlier

Carla Marlier

jako Nicole

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaParc Film
Kraj produkcjiFrancja
Język oryginałufrancuski
Data premiery24 kwietnia 1968
Czas trwania1h 34min
Kategoria wiekowaU
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Je t'aime, je t'aime"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Je t'aime, je t'aime" (1968)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Je t'aime, je t'aime"

Jeżeli podobał ci się „Je t'aime, je t'aime", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat, Sci-Fi.

CINEFY IDCNFH5LR3QXC/26/FI/2507