Plakat filmu Je vous trouve très beau (2005)
KomediaDramatAL

Je vous trouve très beau

2005 1h 37min Francja reż. Isabelle Mergault

Cine Score

6.4

Solidny

190 głosów
w skali 1–10

10
0.5%
9
3.8%
8
14.2%
7
28.2%
6
30%
5
17.1%
4
5.2%
3
0.9%
2
0.1%
1
0%
Plakat filmu Je vous trouve très beau

1h 37min

czas trwania

190

ocen widzów

25 mln USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Je vous trouve très beau"

Rok produkcji

2005

Ocena

6.4/10

Liczba ocen

190

Gatunki

Komedia, Dramat

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Je vous trouve très beau" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Je vous trouve très beau"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Je vous trouve très beau”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Isabelle Mergault
Reżyser

Isabelle Mergault

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Laurent Fleutot

Laurent Fleutot

Zdjęcia

Zdjęcie – Bob Lenox

Bob Lenox

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Michel Blanc

Michel Blanc

jako Aymé Pigrenet

Zdjęcie – Medeea Marinescu

Medeea Marinescu

jako Elena

Zdjęcie – Wladimir Yordanoff

Wladimir Yordanoff

jako Roland Blanchot

Zdjęcie – Éva Darlan

Éva Darlan

jako Mme Marais

Zdjęcie – Benoît Turjman

Benoît Turjman

jako Antoine

Zdjęcie – Élisabeth Commelin

Élisabeth Commelin

jako Françoise

Zdjęcie – Valérie Bonneton

Valérie Bonneton

jako Maître Labaume

Zdjęcie – Valentin Traversi

Valentin Traversi

jako Jean-Paul

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaGaumont
Kraj produkcjiFrancja
Język oryginałufrancuski
Data premiery7 listopada 2005
Czas trwania1h 37min
Kategoria wiekowaAL
Budżet
Wpływy z box office25 mln USD

Budżet

Box office

25 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Je vous trouve très beau"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Je vous trouve très beau" (2005)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Je vous trouve très beau"

Jeżeli podobał ci się „Je vous trouve très beau", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia, Dramat.

CINEFY IDCNF4EQ8LJWK/26/FI/2507