Plakat filmu Kobiece perwersje (1996)
DramatR

Kobiece perwersje

Female Perversions

1996 1h 59min Niemcy reż. Susan Streitfeld

Cine Score

5.1

Mieszane oceny

64 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0.3%
8
2.3%
7
10.2%
6
24.5%
5
31.4%
4
21.6%
3
8%
2
1.6%
1
0.2%
Plakat filmu Kobiece perwersje

1h 59min

czas trwania

64

ocen widzów

1996

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Kobiece perwersje"

Rok produkcji

1996

Ocena

5.1/10

Liczba ocen

64

Gatunki

Dramat

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Kobiece perwersje" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Kobiece perwersje"

Dresses, lipsticks, sex - the "perversions" (and neuroses) of Eve, a young, very successful lawyer. Her days are a tightrope act between extreme eloquence and frosty toughness on the one side, and scaring vulnerability on the other. The climax of her career shall be the possibly forthcoming appointment as a judge, but this step seems to be interrupted by her kleptomanian sister Mad who is arrested after one of her raids. Eve travels to Mad's town to stand by her in the jail. Their struggle about Mad's illness evokes suppressed conflicts. Eve stays at her sister's flat where she meets a girl that fights with its budding femininity.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Kobiece perwersje”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Susan Streitfeld
Reżyser

Susan Streitfeld

Reżyseria

Zdjęcie – Julie Hébert

Julie Hébert

Scenariusz

Zdjęcie – Teresa Medina

Teresa Medina

Zdjęcia

Zdjęcie – Debbie Wiseman

Debbie Wiseman

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Tilda Swinton

Tilda Swinton

jako Evelyn Stephens

Zdjęcie – Amy Madigan

Amy Madigan

jako Madelyn Stephens

Zdjęcie – Karen Sillas

Karen Sillas

jako Renee

Zdjęcie – Frances Fisher

Frances Fisher

jako Annunciata

Zdjęcie – Laila Robins

Laila Robins

jako Emma

Zdjęcie – Clancy Brown

Clancy Brown

jako John

Zdjęcie – Paulina Porizkova

Paulina Porizkova

jako Langley Flynn

Zdjęcie – Dale Shuger

Dale Shuger

jako Edwina

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaTrans Atlantic Entertainment
Kraj produkcjiNiemcy
Język oryginałuangielski
Data premiery21 listopada 1996
Czas trwania1h 59min
Kategoria wiekowaR
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Kobiece perwersje"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Kobiece perwersje" (1996)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Kobiece perwersje"

Jeżeli podobał ci się „Kobiece perwersje", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat.

CINEFY IDCNFQ81KXGCM/26/FI/2507