Plakat filmu Kraina Jane Austen (2013)
KomediaRomansPG-13

Kraina Jane Austen

Austenland

"Kraina Jane to nie Duma i uprzedzenie"

2013 1h 37min Stany Zjednoczone reż. Jerusha Hess

Cine Score

6.4

Solidny

486 głosów
w skali 1–10

10
0.5%
9
3.8%
8
14.2%
7
28.2%
6
30%
5
17.1%
4
5.2%
3
0.9%
2
0.1%
1
0%
Plakat filmu Kraina Jane Austen

1h 37min

czas trwania

486

ocen widzów

2 mln USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Kraina Jane Austen"

Rok produkcji

2013

Ocena

6.4/10

Liczba ocen

486

Gatunki

Komedia, Romans

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Kraina Jane Austen" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Kraina Jane Austen"

Uwielbienie Jane Hayes (Keri Russell) dla wszystkiego, co jest związane z Jane Austen bardzo utrudnia jej miłosne życie. Chcąc zostać bohaterką własnej historii, Jane wydaje oszczędności swojego życia na podróż do Austenland, ekscentrycznego kurortu, gdzie goście zanurzają się w świecie z czasów regencji. "Uzbrojona" w czepek, gorset i tamborek, Jane usiłuje uniknąć staropanieństwa... Wszystko się zmienia, gdy kończy się fantazja, a zaczyna prawdziwe życie... a może nawet miłość.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Kraina Jane Austen”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Jerusha Hess
Reżyser

Jerusha Hess

Reżyseria

Zdjęcie – Shannon Hale

Shannon Hale

Scenariusz

Zdjęcie – Larry Smith

Larry Smith

Zdjęcia

Zdjęcie – Ilan Eshkeri

Ilan Eshkeri

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Keri Russell

Keri Russell

jako Jane Hayes

Zdjęcie – JJ Feild

JJ Feild

jako Mr. Henry Nobley

Zdjęcie – Bret McKenzie

Bret McKenzie

jako Martin

Zdjęcie – Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge

jako Miss Elizabeth Charming

Zdjęcie – James Callis

James Callis

jako Colonel Andrews

Zdjęcie – Georgia King

Georgia King

jako Lady Amelia Heartwright

Zdjęcie – Rupert Vansittart

Rupert Vansittart

jako Mr. Wattlesbrook

Zdjęcie – Ricky Whittle

Ricky Whittle

jako Captain East

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaFickle Fish Films
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery15 sierpnia 2013
Czas trwania1h 37min
Kategoria wiekowaPG-13
Budżet5 mln USD
Wpływy z box office2 mln USD

Budżet

5 mln USD

Box office

2 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Kraina Jane Austen"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Kraina Jane Austen" (2013)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Kraina Jane Austen"

Jeżeli podobał ci się „Kraina Jane Austen", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia, Romans.

CINEFY IDCNFM8Q87HTH/26/FI/2507