Plakat filmu La muerte de un burócrata (1966)
KomediaS

La muerte de un burócrata

1966 1h 24min Kuba reż. Tomás Gutiérrez Alea

Cine Score

7.4

Bardzo dobry

51 głosów
w skali 1–10

10
3.8%
9
14.3%
8
28.4%
7
30.2%
6
17.2%
5
5.2%
4
0.9%
3
0.1%
2
0%
1
0%
Plakat filmu La muerte de un burócrata

1h 24min

czas trwania

51

ocen widzów

1966

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „La muerte de un burócrata"

Rok produkcji

1966

Ocena

7.4/10

Liczba ocen

51

Gatunki

Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „La muerte de un burócrata" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „La muerte de un burócrata"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „La muerte de un burócrata”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Tomás Gutiérrez Alea
Reżyser

Tomás Gutiérrez Alea

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Ramón F. Suárez

Ramón F. Suárez

Zdjęcia

Zdjęcie – Leo Brouwer

Leo Brouwer

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Salvador Wood

Salvador Wood

jako Nephew

Zdjęcie – Silvia Planas

Silvia Planas

jako Aunt

Zdjęcie – Manuel Estanillo

Manuel Estanillo

jako Bureaucrat

Zdjęcie – Omar Alfonso

Omar Alfonso

jako Cojimar

Zdjęcie – Gaspar De Santelices

Gaspar De Santelices

jako Nephew's boss

Zdjęcie – Elsa Montero

Elsa Montero

jako Sabor

Zdjęcie – Luis Romay

Luis Romay

jako El Zorro

Zdjęcie – Carlos Ruiz de la Tejera

Carlos Ruiz de la Tejera

jako Psychiatrist

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaICAIC
Kraj produkcjiKuba
Język oryginałuhiszpański
Data premiery24 lipca 1966
Czas trwania1h 24min
Kategoria wiekowaS
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „La muerte de un burócrata"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „La muerte de un burócrata" (1966)

Podobne filmy

Filmy podobne do „La muerte de un burócrata"

Jeżeli podobał ci się „La muerte de un burócrata", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia.

CINEFY IDCNF0FJM7GQE/26/FI/2507