Plakat filmu Les Enfants des autres (2022)
DramatKomediaNR

Les Enfants des autres

2022 1h 44min Francja reż. Rebecca Zlotowski

Cine Score

6.7

Solidny

246 głosów
w skali 1–10

10
1.1%
9
6%
8
18.6%
7
30.7%
6
27.1%
5
12.8%
4
3.2%
3
0.4%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Les Enfants des autres

1h 44min

czas trwania

246

ocen widzów

84 tys. USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Les Enfants des autres"

Rok produkcji

2022

Ocena

6.7/10

Liczba ocen

246

Gatunki

Dramat, Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Les Enfants des autres" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Les Enfants des autres"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Les Enfants des autres”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Rebecca Zlotowski
Reżyser

Rebecca Zlotowski

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Georges Lechaptois

Georges Lechaptois

Zdjęcia

Obsada

Zdjęcie – Virginie Efira

Virginie Efira

jako Rachel Friedmann

Zdjęcie – Roschdy Zem

Roschdy Zem

jako Ali Ben Attia

Zdjęcie – Chiara Mastroianni

Chiara Mastroianni

jako Alice

Zdjęcie – Callie Ferreira-Goncalves

Callie Ferreira-Goncalves

jako Leïla

Zdjęcie – Yamée Couture

Yamée Couture

jako Louana Friedmann

Zdjęcie – Henri-Noël Tabary

Henri-Noël Tabary

jako Vincent

Zdjęcie – Victor Lefebvre

Victor Lefebvre

jako Dylan Leklou

Zdjęcie – Sébastien Pouderoux

Sébastien Pouderoux

jako Paul

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaLes Films Velvet
Kraj produkcjiFrancja
Język oryginałufrancuski
Data premiery21 września 2022
Czas trwania1h 44min
Kategoria wiekowaNR
Budżet
Wpływy z box office84 tys. USD

Budżet

Box office

84 tys. USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Les Enfants des autres"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Les Enfants des autres" (2022)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Les Enfants des autres"

Jeżeli podobał ci się „Les Enfants des autres", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat, Komedia.

CINEFY IDCNFCL5EDS87/26/FI/2507