Plakat filmu Lichtspiel: Opus I (1921)
Animacjab/o

Lichtspiel: Opus I

1921 0h 12min Niemcy reż. Walter Ruttmann

Cine Score

6.1

Solidny

50 głosów
w skali 1–10

10
0.3%
9
2.3%
8
10.2%
7
24.5%
6
31.4%
5
21.6%
4
8%
3
1.6%
2
0.2%
1
0%
Plakat filmu Lichtspiel: Opus I

0h 12min

czas trwania

50

ocen widzów

1921

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Lichtspiel: Opus I"

Rok produkcji

1921

Ocena

6.1/10

Liczba ocen

50

Gatunki

Animacja

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Lichtspiel: Opus I" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Lichtspiel: Opus I"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Lichtspiel: Opus I”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Walter Ruttmann
Reżyser

Walter Ruttmann

Reżyseria

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Kraj produkcjiNiemcy
Język oryginałuxx
Data premiery1 kwietnia 1921
Czas trwania0h 12min
Kategoria wiekowab/o
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Lichtspiel: Opus I"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Lichtspiel: Opus I" (1921)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Lichtspiel: Opus I"

Jeżeli podobał ci się „Lichtspiel: Opus I", polubisz też te propozycje z gatunków Animacja.

CINEFY IDCNFH3H1F703/26/FI/2507