Plakat filmu Małe potworki (2019)
HorrorKomediaR

Małe potworki

Little Monsters

2019 1h 34min Stany Zjednoczone reż. Abe Forsythe

Cine Score

6.5

Solidny

751 głosów
w skali 1–10

10
0.7%
9
4.5%
8
15.6%
7
29.2%
6
29.2%
5
15.6%
4
4.5%
3
0.7%
2
0.1%
1
0%
Plakat filmu Małe potworki

1h 34min

czas trwania

751

ocen widzów

2

platform VOD

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Małe potworki"

Rok produkcji

2019

Ocena

6.5/10

Liczba ocen

751

Gatunki

Horror, Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Małe potworki" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Małe potworki"

Dave jest kompletnie spłukanym muzykiem. Między innymi z tego powodu godzi się poprowadzić wycieczkę szkolną swojego siostrzeńca. Poza tym wpadła mu w oko jego charyzmatyczna wychowawczyni. Jak się okazuje na miejscu, o względy dziewczyny walczy również pewien znany showman. Kiedy wydaje się, że los nie mógł bardziej pokrzyżować Dave’owi planów, na drodze romantycznym zamiarom staje… niespodziewany atak zombie. Czy Dave’owi uda się ocalić wycieczkę i zdobyć serce Panny Caroline, czy żywe trupy będą szybsze?

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Małe potworki”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Abe Forsythe
Reżyser

Abe Forsythe

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Lachlan Milne

Lachlan Milne

Zdjęcia

Zdjęcie – Piers Burbrook de Vere

Piers Burbrook de Vere

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Lupita Nyong'o

Lupita Nyong'o

jako Miss Caroline

Zdjęcie – Alexander England

Alexander England

jako Dave

Zdjęcie – Josh Gad

Josh Gad

jako Teddy McGiggle

Zdjęcie – Diesel La Torraca

Diesel La Torraca

jako Felix

Zdjęcie – Kat Stewart

Kat Stewart

jako Tess

Zdjęcie – Nadia Townsend

Nadia Townsend

jako Sara

Zdjęcie – Marshall Napier

Marshall Napier

jako Army General

Zdjęcie – Glenn Hazeldine

Glenn Hazeldine

jako Rory

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaScreen Australia
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery29 sierpnia 2019
Czas trwania1h 34min
Kategoria wiekowaR
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Małe potworki"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Małe potworki" (2019)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Małe potworki"

Jeżeli podobał ci się „Małe potworki", polubisz też te propozycje z gatunków Horror, Komedia.

CINEFY IDCNFKOG4GUPM/26/FI/2507