Plakat filmu Martin Scorsese, l'Italo-Américain (2024)
DokumentalnyTP

Martin Scorsese, l'Italo-Américain

2024 Francja reż. Yal Sadat

Cine Score

8.1

Wybitny

7 głosów
w skali 1–10

10
10.5%
9
25.1%
8
32.3%
7
22.2%
6
8.2%
5
1.6%
4
0.2%
3
0%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Martin Scorsese, l'Italo-Américain

7

ocen widzów

2024

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Martin Scorsese, l'Italo-Américain"

Rok produkcji

2024

Ocena

8.1/10

Liczba ocen

7

Gatunki

Dokumentalny

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Martin Scorsese, l'Italo-Américain" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Martin Scorsese, l'Italo-Américain"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Martin Scorsese, l'Italo-Américain”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Yal Sadat
Reżyser

Yal Sadat

Reżyseria

Zdjęcie – Camille Juza

Camille Juza

Scenariusz

Obsada

Zdjęcie – Martin Scorsese

Martin Scorsese

jako Self (archive) - subject, filmmaker

Zdjęcie – Catherine Scorsese

Catherine Scorsese

jako Self (archive) - Martin Scorsese's mother

Zdjęcie – Charles Scorsese

Charles Scorsese

jako Self (archive) - Scorsese's father

Zdjęcie – Zina Bethune

Zina Bethune

jako Self

Zdjęcie – Nicholas Pileggi

Nicholas Pileggi

jako Self - writer of "Wiseguy"

Zdjęcie – Dante Ferretti

Dante Ferretti

jako Self - art director

Zdjęcie – Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola

jako Self (archive) - director

Zdjęcie – Bob Iger

Bob Iger

jako Self (archive) - general director of The Walt Disney Company

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaHaut et Court
Kraj produkcjiFrancja
Język oryginałufrancuski
Data premiery11 lutego 2024
Kategoria wiekowaTP
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Martin Scorsese, l'Italo-Américain"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Martin Scorsese, l'Italo-Américain" (2024)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Martin Scorsese, l'Italo-Américain"

Jeżeli podobał ci się „Martin Scorsese, l'Italo-Américain", polubisz też te propozycje z gatunków Dokumentalny.

CINEFY IDCNFG1G8JPHK/26/FI/2907