Plakat filmu Maska grozy (2011)
HorrorR

Maska grozy

ChromeSkull: Laid to Rest 2

2011 1h 33min Stany Zjednoczone reż. Robert Hall

Cine Score

4.9

Mieszane oceny

143 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0.2%
8
1.6%
7
8%
6
21.6%
5
31.4%
4
24.5%
3
10.2%
2
2.3%
1
0.3%
Plakat filmu Maska grozy

1h 33min

czas trwania

143

ocen widzów

1

platform VOD

Część serii

Laid To Rest Collection

2 filmów w serwisie · 2009–2011

Zobacz całą serię
  1. Plakat filmu Laid to Rest1Laid to Rest2009 · 5.4
  2. Plakat filmu Maska grozy2Maska grozy2011 · 4.9
Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Maska grozy"

Rok produkcji

2011

Ocena

4.9/10

Liczba ocen

143

Gatunki

Horror

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Maska grozy" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Maska grozy"

Akcja sequela rozgrywa się trzy miesiące po wydarzeniach z pierwszego filmu. Tommy, który stara się dojść do siebie po poprzednim spotkaniu z zamaskowanym zabójcą, zostaje porwany przez innego maniaka, który w tajemniczy sposób związany jest z Chromowaną Czaszką. Tymczasem sam zabójca wybrał nowy cel polowania - dziewczynę o imieniu Jess. Detektyw King jest zaangażowany w poszukiwanie zaginionego, który musi się spieszyć, aby uratować chłopaków i powstrzymać psychopatów .

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Maska grozy”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Robert Hall
Reżyser

Robert Hall

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Amanda Treyz

Amanda Treyz

Zdjęcia

Obsada

Zdjęcie – Brian Austin Green

Brian Austin Green

jako Preston

Zdjęcie – Thomas Dekker

Thomas Dekker

jako Tommy

Zdjęcie – Mimi Michaels

Mimi Michaels

jako Jess

Zdjęcie – Owain Yeoman

Owain Yeoman

jako King

Zdjęcie – Danielle Harris

Danielle Harris

jako Spann

Zdjęcie – Gail O'Grady

Gail O'Grady

jako Nancy

Zdjęcie – Angelina Armani

Angelina Armani

jako Holland

Zdjęcie – Brett Wagner

Brett Wagner

jako Tiny

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaDry County Films
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery20 września 2011
Czas trwania1h 33min
Kategoria wiekowaR
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Maska grozy"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Maska grozy" (2011)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Maska grozy"

Jeżeli podobał ci się „Maska grozy", polubisz też te propozycje z gatunków Horror.

CINEFY IDCNFG2VJ7RFS/26/FI/2507