Plakat filmu Matteo Lane: The Al Dente Special (2025)
Komedia16

Matteo Lane: The Al Dente Special

2025 0h 57min Stany Zjednoczone reż. Jared Lapidus

Cine Score

3.8

Mieszane oceny

6 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0%
8
0.1%
7
1.3%
6
7%
5
20.2%
4
31.3%
3
25.9%
2
11.5%
1
2.7%
Plakat filmu Matteo Lane: The Al Dente Special

0h 57min

czas trwania

6

ocen widzów

2025

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Matteo Lane: The Al Dente Special"

Rok produkcji

2025

Ocena

3.8/10

Liczba ocen

6

Gatunki

Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Matteo Lane: The Al Dente Special" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Matteo Lane: The Al Dente Special"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Matteo Lane: The Al Dente Special”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Jared Lapidus
Reżyser

Jared Lapidus

Reżyseria

Zdjęcie – Matteo Lane

Matteo Lane

Scenariusz

Obsada

Zdjęcie – Matteo Lane

Matteo Lane

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaAbove Average
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery16 maja 2025
Czas trwania0h 57min
Kategoria wiekowa16
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Matteo Lane: The Al Dente Special"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Matteo Lane: The Al Dente Special" (2025)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Matteo Lane: The Al Dente Special"

Jeżeli podobał ci się „Matteo Lane: The Al Dente Special", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia.

CINEFY IDCNF3VMW0MMA/26/FI/2907