Plakat filmu Miasteczko Owl (2023)
KomediaDramatR

Miasteczko Owl

Downtown Owl

2023 1h 28min Stany Zjednoczone reż. Hamish Linklater

Cine Score

5.5

Mieszane oceny

50 głosów
w skali 1–10

10
0.1%
9
0.7%
8
4.5%
7
15.6%
6
29.2%
5
29.2%
4
15.6%
3
4.5%
2
0.7%
1
0.1%
Plakat filmu Miasteczko Owl

1h 28min

czas trwania

50

ocen widzów

2023

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Miasteczko Owl"

Rok produkcji

2023

Ocena

5.5/10

Liczba ocen

50

Gatunki

Komedia, Dramat

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Miasteczko Owl" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Miasteczko Owl"

Lata 80., czas rządów Ronalda Reagana. Julia Rabia, nauczycielka angielskiego, przeprowadza się z Milwaukee do miasteczka Owl. Na miejscu próbuje rozpocząć nowe życie. Razem z nowymi znajomymi będzie musiała spróbować przetrwać wielką śnieżycę. Komediodramat oparty na książce Chucka Klostermana. W obsadzie znaleźli się Lily Rabe, Ed Harris i Vanessa Hudgens.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Miasteczko Owl”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Hamish Linklater
Reżyser

Hamish Linklater

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Barton Cortright

Barton Cortright

Zdjęcia

Zdjęcie – Patrick Warren

Patrick Warren

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Ed Harris

Ed Harris

jako Horace Jones

Zdjęcie – Lily Rabe

Lily Rabe

jako Julia Rabia

Zdjęcie – August Blanco Rosenstein

August Blanco Rosenstein

jako Mitch Hrlicka

Zdjęcie – Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

jako Naomi

Zdjęcie – Jack Dylan Grazer

Jack Dylan Grazer

jako Eli Zebra

Zdjęcie – Arianna Jaffier

Arianna Jaffier

jako Rebecca Grooba

Zdjęcie – Finn Wittrock

Finn Wittrock

jako Coach Laidlaw

Zdjęcie – Henry Golding

Henry Golding

jako Vance Druid

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaTPC
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery8 czerwca 2023
Czas trwania1h 28min
Kategoria wiekowaR
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Miasteczko Owl"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Miasteczko Owl" (2023)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Miasteczko Owl"

Jeżeli podobał ci się „Miasteczko Owl", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia, Dramat.

CINEFY IDCNF9F4R5OK4/26/FI/2507