Plakat filmu Na wariackich papierach (2018)
KomediaAkcjaT

Na wariackich papierach

Una vita spericolata

2018 1h 38min Włochy reż. Marco Ponti

Cine Score

5.7

Mieszane oceny

76 głosów
w skali 1–10

10
0.1%
9
1%
8
6%
7
18.6%
6
30.7%
5
27.1%
4
12.8%
3
3.2%
2
0.4%
1
0%
Plakat filmu Na wariackich papierach

1h 38min

czas trwania

76

ocen widzów

2

platform VOD

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Na wariackich papierach"

Rok produkcji

2018

Ocena

5.7/10

Liczba ocen

76

Gatunki

Komedia, Akcja

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Na wariackich papierach" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Na wariackich papierach"

Spłukany mechanik, po odmowie kredytu, dokonuje nieplanowanego napadu na bank. Teraz jest zmuszony uciekać, ale nie będzie w tym sam...

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Na wariackich papierach”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Marco Ponti
Reżyser

Marco Ponti

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Roberto Forza

Roberto Forza

Zdjęcia

Zdjęcie – Gigi Meroni

Gigi Meroni

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Lorenzo Richelmy

Lorenzo Richelmy

jako Roberto

Zdjęcie – Matilda De Angelis

Matilda De Angelis

jako Soledad

Zdjęcie – Eugenio Franceschini

Eugenio Franceschini

jako BB

Zdjęcie – Antonio Gerardi

Antonio Gerardi

jako Leonardi

Zdjęcie – Massimiliano Gallo

Massimiliano Gallo

jako Capitano Greppi

Zdjęcie – Michela Cescon

Michela Cescon

jako Elisabetta Castiglioni

Zdjęcie – Gigio Alberti

Gigio Alberti

jako Cesco

Zdjęcie – Libero De Rienzo

Libero De Rienzo

jako Isp. Bartolomeo Vanzetti

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaItalian International Film
Kraj produkcjiWłochy
Język oryginałuwłoski
Data premiery21 czerwca 2018
Czas trwania1h 38min
Kategoria wiekowaT
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Na wariackich papierach"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Na wariackich papierach" (2018)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Na wariackich papierach"

Jeżeli podobał ci się „Na wariackich papierach", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia, Akcja.

CINEFY IDCNFRLOOGMN3/26/FI/2507