Plakat filmu Natten har øjne (2022)
HorrorRomans15

Natten har øjne

2022 1h 45min Dania reż. Gabriel Bier Gislason

Cine Score

5.6

Mieszane oceny

50 głosów
w skali 1–10

10
0.1%
9
0.9%
8
5.2%
7
17.1%
6
30%
5
28.2%
4
14.2%
3
3.8%
2
0.5%
1
0%
Plakat filmu Natten har øjne

1h 45min

czas trwania

50

ocen widzów

2022

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Natten har øjne"

Rok produkcji

2022

Ocena

5.6/10

Liczba ocen

50

Gatunki

Horror, Romans

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Natten har øjne" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Natten har øjne"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Natten har øjne”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Gabriel Bier Gislason
Reżyser

Gabriel Bier Gislason

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Valdemar Winge Leisner

Valdemar Winge Leisner

Zdjęcia

Obsada

Zdjęcie – Josephine Park

Josephine Park

jako Maja

Zdjęcie – Ellie Kendrick

Ellie Kendrick

jako Leah

Zdjęcie – Sofie Gråbøl

Sofie Gråbøl

jako Chana

Zdjęcie – David Dencik

David Dencik

jako Lev

Zdjęcie – Lado Hadzic

Lado Hadzic

jako Tailor

Zdjęcie – Katrine Jensenius

Katrine Jensenius

jako Neighbor

Zdjęcie – Hana Shuan

Hana Shuan

jako Butcher

Zdjęcie – Zeev Sevik Perl

Zeev Sevik Perl

jako Baker

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaNew Danish Screen
Kraj produkcjiDania
Język oryginałuangielski
Data premiery28 lipca 2022
Czas trwania1h 45min
Kategoria wiekowa15
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Natten har øjne"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Natten har øjne" (2022)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Natten har øjne"

Jeżeli podobał ci się „Natten har øjne", polubisz też te propozycje z gatunków Horror, Romans.

CINEFY IDCNFC9UO98Y1/26/FI/2507