Plakat filmu Ojcowska miłość (2021)
Dramat16

Ojcowska miłość

Beni Çok Sev

2021 2h 4min Turcja reż. Mehmet Ada Öztekin

Cine Score

6.5

Solidny

57 głosów
w skali 1–10

10
0.7%
9
4.5%
8
15.6%
7
29.2%
6
29.2%
5
15.6%
4
4.5%
3
0.7%
2
0.1%
1
0%
Plakat filmu Ojcowska miłość

2h 4min

czas trwania

57

ocen widzów

1

platform VOD

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Ojcowska miłość"

Rok produkcji

2021

Ocena

6.5/10

Liczba ocen

57

Gatunki

Dramat

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Ojcowska miłość" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Ojcowska miłość"

Więzień w towarzystwie strażnika podróżuje do rodzinnego miasta, aby odbudować więź z córką i naprawić błędy, jednak tragiczna przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Ojcowska miłość”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Mehmet Ada Öztekin
Reżyser

Mehmet Ada Öztekin

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Benjamin Wieg

Benjamin Wieg

Zdjęcia

Obsada

Zdjęcie – Sarp Akkaya

Sarp Akkaya

jako Musa

Zdjęcie – Aleyna Özgeçen

Aleyna Özgeçen

jako Yonca / Leyla

Zdjęcie – Ercan Kesal

Ercan Kesal

jako Sedat

Zdjęcie – Songül Öden

Songül Öden

jako Nuriye

Zdjęcie – Füsun Demirel

Füsun Demirel

jako Nebahat

Zdjęcie – Güner Özkul

Güner Özkul

jako Gülendam

Zdjęcie – Kaan Altay Köprülü

Kaan Altay Köprülü

jako Emre

Zdjęcie – Ushan Çakır

Ushan Çakır

jako Müfettiş 1

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaLanistar Media
Kraj produkcjiTurcja
Język oryginałuturecki
Data premiery19 listopada 2021
Czas trwania2h 4min
Kategoria wiekowa16
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Ojcowska miłość"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Ojcowska miłość" (2021)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Ojcowska miłość"

Jeżeli podobał ci się „Ojcowska miłość", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat.

CINEFY IDCNFWGTY7VBZ/26/FI/2507