Plakat filmu Pieniądze to nie wszystko (2001)
Komediab/o

Pieniądze to nie wszystko

2001 1h 42min Polska reż. Juliusz Machulski

Cine Score

6.7

Solidny

55 głosów
w skali 1–10

10
1.1%
9
6%
8
18.6%
7
30.7%
6
27.1%
5
12.8%
4
3.2%
3
0.4%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Pieniądze to nie wszystko

1h 42min

czas trwania

55

ocen widzów

2001

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Pieniądze to nie wszystko"

Rok produkcji

2001

Ocena

6.7/10

Liczba ocen

55

Gatunki

Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Pieniądze to nie wszystko" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Pieniądze to nie wszystko"

Bohaterem filmu jest 50-letni biznesmen Tomasz Adamczyk, który chce zrezygnować z prowadzenia interesów w branży winiarskiej i poświęcić się swojej pasji życiowej - filozofii. Pomysł ten nie przypada do gustu jego wspólnikowi. Do tego wszystkiego Tomasz ulega wypadkowi i zostaje wzięty jako zakładnik przez miłośników produkowanego przez siebie wina.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Pieniądze to nie wszystko”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Juliusz Machulski
Reżyser

Juliusz Machulski

Reżyseria

Zdjęcie – Jarosław Sokół

Jarosław Sokół

Scenariusz

Zdjęcie – Grzegorz Kuczeriszka

Grzegorz Kuczeriszka

Zdjęcia

Zdjęcie – Krzesimir Dębski

Krzesimir Dębski

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Marek Kondrat

Marek Kondrat

jako Tomasz Adamczyk

Zdjęcie – Stanisława Celińska

Stanisława Celińska

jako pani Ala

Zdjęcie – Sylwester Maciejewski

Sylwester Maciejewski

jako Bogumił Maślanka

Zdjęcie – Cezary Kosiński

Cezary Kosiński

jako Andrzej Gołąbek

Zdjęcie – Hanna Mikuć

Hanna Mikuć

jako pani Janinka

Zdjęcie – Magdalena Wójcik

Magdalena Wójcik

jako Natalia Turkot

Zdjęcie – Andrzej Chyra

Andrzej Chyra

jako Wiesław Turkot

Zdjęcie – Tomasz Sapryk

Tomasz Sapryk

jako Rysio

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaCANAL+ Polska
Kraj produkcjiPolska
Język oryginałupolski
Data premiery5 stycznia 2001
Czas trwania1h 42min
Kategoria wiekowab/o
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Pieniądze to nie wszystko"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Pieniądze to nie wszystko" (2001)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Pieniądze to nie wszystko"

Jeżeli podobał ci się „Pieniądze to nie wszystko", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia.

CINEFY IDCNFEACLWP6B/26/FI/2507