Plakat filmu Prywatna wojna (2018)
DramatWojennyR

Prywatna wojna

A Private War

2018 1h 51min Stany Zjednoczone reż. Matthew Heineman

Cine Score

6.8

Solidny

561 głosów
w skali 1–10

10
1.3%
9
7%
8
20.1%
7
31.2%
6
25.9%
5
11.5%
4
2.7%
3
0.3%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Prywatna wojna

1h 51min

czas trwania

561

ocen widzów

4 mln USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Prywatna wojna"

Rok produkcji

2018

Ocena

6.8/10

Liczba ocen

561

Gatunki

Dramat, Wojenny

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Prywatna wojna" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Prywatna wojna"

Od czasu, gdy straciła oko w wyniku wybuchu granatu na Sri Lance Marie Colvin (Rosamund Pike) w świecie korespondentów wojennych ma opinię nieustraszonej. Swoją pracę traktuje jako misję w walce o lepsze jutro. Z charakterystyczną opaską na oku sprawnie porusza się zarówno w świecie elit, jak i na pierwszej linii frontu, relacjonując dla londyńskiego "Sunday Timesa” konflikty zbrojne ze wszystkich zakątków globu. Gdy wybucha wojna domowa w Syrii, wraz ze znanym fotografem wojennym Paulem Conroyem (Jamie Dornan), decyduje się przedostać do obleganego miasta Homs, by pokazać zbrodnie, których na ludności cywilnej dopuszcza się reżim Baszara al-Asada.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Prywatna wojna”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Matthew Heineman
Reżyser

Matthew Heineman

Reżyseria

Zdjęcie – Arash Amel

Arash Amel

Scenariusz

Zdjęcie – Robert Richardson

Robert Richardson

Zdjęcia

Zdjęcie – H. Scott Salinas

H. Scott Salinas

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Rosamund Pike

Rosamund Pike

jako Marie Colvin

Zdjęcie – Jamie Dornan

Jamie Dornan

jako Paul Conroy

Zdjęcie – Tom Hollander

Tom Hollander

jako Sean Ryan

Zdjęcie – Stanley Tucci

Stanley Tucci

jako Tony Shaw

Zdjęcie – Corey Johnson

Corey Johnson

jako Norm Coburn

Zdjęcie – Greg Wise

Greg Wise

jako Professor David Irens

Zdjęcie – Faye Marsay

Faye Marsay

jako Kate Richardson

Zdjęcie – Nikki Amuka-Bird

Nikki Amuka-Bird

jako Rita Williams

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaKamala Films
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery16 listopada 2018
Czas trwania1h 51min
Kategoria wiekowaR
Budżet
Wpływy z box office4 mln USD

Budżet

Box office

4 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Prywatna wojna"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Prywatna wojna" (2018)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Prywatna wojna"

Jeżeli podobał ci się „Prywatna wojna", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat, Wojenny.

CINEFY IDCNF8CTO48AX/26/FI/2507