Plakat filmu Różowa Pantera (2006)
KomediaTajemnicaKryminałPrzygodowyFamilijny7

Różowa Pantera

The Pink Panther

2006 1h 33min Stany Zjednoczone reż. Shawn Levy

Cine Score

5.9

Mieszane oceny

2167 głosów
w skali 1–10

10
0.2%
9
1.6%
8
8%
7
21.6%
6
31.4%
5
24.5%
4
10.2%
3
2.3%
2
0.3%
1
0%
Plakat filmu Różowa Pantera

1h 33min

czas trwania

2167

ocen widzów

159 mln USD

box office

Część serii

Różowa Pantera (Steve Martin) - Kolekcja

2 filmów w serwisie · 2006–2009

Zobacz całą serię
  1. Plakat filmu Różowa Pantera1Różowa Pantera2006 · 5.9
  2. Plakat filmu Różowa Pantera 22Różowa Pantera 22009 · 5.7
Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Różowa Pantera"

Rok produkcji

2006

Ocena

5.9/10

Liczba ocen

2167

Gatunki

Komedia, Tajemnica, Kryminał, Przygodowy, Familijny

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Różowa Pantera" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Różowa Pantera"

Kolejny film z serii "Różowa Pantera" opowiada o mocno gamoniowatym inspektorze Clouseau (Steve Martin), który wspólnie ze swoim asystentem Pontonem (Jean Reno) prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia legendarnego diamentu, tytułowej różowej pantery i zabójstwa trenera narodowej drużyny piłki nożnej (Jason Statman). Robią to, można powiedzieć, niezbyt udolnie...

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Różowa Pantera”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Shawn Levy
Reżyser

Shawn Levy

Reżyseria

Zdjęcie – Len Blum

Len Blum

Scenariusz

Zdjęcie – Jonathan Brown

Jonathan Brown

Zdjęcia

Zdjęcie – Christophe Beck

Christophe Beck

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Steve Martin

Steve Martin

jako Clouseau

Zdjęcie – Jean Reno

Jean Reno

jako Ponton

Zdjęcie – Kevin Kline

Kevin Kline

jako Dreyfus

Zdjęcie – Beyoncé

Beyoncé

jako Xania

Zdjęcie – Emily Mortimer

Emily Mortimer

jako Nicole

Zdjęcie – Henry Czerny

Henry Czerny

jako Yuri

Zdjęcie – Kristin Chenoweth

Kristin Chenoweth

jako Cherie

Zdjęcie – Roger Rees

Roger Rees

jako Raymmond Laroque

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaMetro-Goldwyn-Mayer
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery10 lutego 2006
Czas trwania1h 33min
Kategoria wiekowa7
Budżet65 mln USD
Wpływy z box office159 mln USD

Budżet

65 mln USD

Box office

159 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Różowa Pantera"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Różowa Pantera" (2006)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Różowa Pantera"

Jeżeli podobał ci się „Różowa Pantera", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia, Tajemnica, Kryminał, Przygodowy, Familijny.

CINEFY IDCNFKKPEEH5L/26/FI/2507