Plakat filmu Sound of Hope: The Story of Possum Trot (2024)
DramatPG-13

Sound of Hope: The Story of Possum Trot

2024 2h 10min Stany Zjednoczone reż. Joshua Weigel

Cine Score

7.1

Bardzo dobry

64 głosów
w skali 1–10

10
2.3%
9
10.2%
8
24.6%
7
31.5%
6
21.7%
5
8%
4
1.6%
3
0.2%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Sound of Hope: The Story of Possum Trot

2h 10min

czas trwania

64

ocen widzów

12 mln USD

box office

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Sound of Hope: The Story of Possum Trot"

Rok produkcji

2024

Ocena

7.1/10

Liczba ocen

64

Gatunki

Dramat

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Sound of Hope: The Story of Possum Trot" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Sound of Hope: The Story of Possum Trot"

Prowadzone przez Donnę i wielebnego W.C. Martina, 22 rodziny z wiejskiego czarnego kościoła w małym miasteczku Possum Trot we wschodnim Teksasie adoptują 77 najtrudniejszych do umieszczenia w systemie zastępczym dzieci i zapoczątkowują ruch w tym procesie.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Sound of Hope: The Story of Possum Trot”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Joshua Weigel
Reżyser

Joshua Weigel

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Sean Patrick Kirby

Sean Patrick Kirby

Zdjęcia

Zdjęcie – Sean Philip Johnson

Sean Philip Johnson

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Demetrius Grosse

Demetrius Grosse

jako Reverend W.C. Martin

Zdjęcie – Nika King

Nika King

jako Donna Martin

Zdjęcie – Elizabeth Mitchell

Elizabeth Mitchell

jako Susan Ramsey

Zdjęcie – Diaana Babnicova

Diaana Babnicova

jako Terri

Zdjęcie – Carlos Aviles

Carlos Aviles

jako Marcos

Zdjęcie – Demián Castro

Demián Castro

jako Chewy

Zdjęcie – Joshua Weigel

Joshua Weigel

jako Pastor Mark

Zdjęcie – Sarah Hudson

Sarah Hudson

jako Jo-Beth

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaPeacetree Productions
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery4 lipca 2024
Czas trwania2h 10min
Kategoria wiekowaPG-13
Budżet9 mln USD
Wpływy z box office12 mln USD

Budżet

9 mln USD

Box office

12 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Sound of Hope: The Story of Possum Trot"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Sound of Hope: The Story of Possum Trot" (2024)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Sound of Hope: The Story of Possum Trot"

Jeżeli podobał ci się „Sound of Hope: The Story of Possum Trot", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat.

CINEFY IDCNFPQHYY7GR/26/FI/2507