Plakat filmu Steel Rain (2017)
AkcjaThriller16

Steel Rain

강철비

2017 2h 19min Korea Południowa reż. 양우석

Cine Score

7.1

Bardzo dobry

213 głosów
w skali 1–10

10
2.3%
9
10.2%
8
24.6%
7
31.5%
6
21.7%
5
8%
4
1.6%
3
0.2%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Steel Rain

2h 19min

czas trwania

213

ocen widzów

33 mln USD

box office

Część serii

강철비 시리즈

2 filmów w serwisie · 2017–2020

Zobacz całą serię
  1. Plakat filmu Steel Rain1Steel Rain2017 · 7.1
  2. Plakat filmu 강철비 2: 정상회담2강철비 2: 정상회담2020 · 7.1
Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Steel Rain"

Rok produkcji

2017

Ocena

7.1/10

Liczba ocen

213

Gatunki

Akcja, Thriller

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Steel Rain" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Steel Rain"

W trakcie puczu północnokoreański agent ucieka na południe wraz z rannym przywódcą kraju. Ma nadzieję utrzymać go przy życiu i zapobiec nowej wojnie na półwyspie.

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Steel Rain”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – 양우석
Reżyser

양우석

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – 이형덕

이형덕

Zdjęcia

Zdjęcie – 김태성

김태성

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – 정우성

정우성

jako Eom Cheol-woo

Zdjęcie – 곽도원

곽도원

jako Kwak Cheol-woo

Zdjęcie – 김갑수

김갑수

jako Ri Tae-han

Zdjęcie – 김의성

김의성

jako President Lee

Zdjęcie – 이경영

이경영

jako Kim Kyeong-yeong

Zdjęcie – 장현성

장현성

jako Jeong Se-yeong

Zdjęcie – 조우진

조우진

jako Choi Myung-rok

Zdjęcie – 김명곤

김명곤

jako Teacher Ri

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaMOFAC
Kraj produkcjiKorea Południowa
Język oryginałukoreański
Data premiery14 grudnia 2017
Czas trwania2h 19min
Kategoria wiekowa16
Budżet
Wpływy z box office33 mln USD

Budżet

Box office

33 mln USD

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Steel Rain"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Steel Rain" (2017)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Steel Rain"

Jeżeli podobał ci się „Steel Rain", polubisz też te propozycje z gatunków Akcja, Thriller.

CINEFY IDCNFLR32L3GD/26/FI/2507