Plakat filmu Un día con el Diablo (1945)
Komedia18

Un día con el Diablo

1945 1h 40min Meksyk reż. Miguel M. Delgado

Cine Score

7.5

Bardzo dobry

68 głosów
w skali 1–10

10
4.5%
9
15.7%
8
29.4%
7
29.4%
6
15.7%
5
4.5%
4
0.7%
3
0.1%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Un día con el Diablo

1h 40min

czas trwania

68

ocen widzów

1945

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Un día con el Diablo"

Rok produkcji

1945

Ocena

7.5/10

Liczba ocen

68

Gatunki

Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Un día con el Diablo" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Un día con el Diablo"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Un día con el Diablo”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Miguel M. Delgado
Reżyser

Miguel M. Delgado

Reżyseria

Zdjęcie – Jaime Salvador

Jaime Salvador

Scenariusz

Zdjęcie – Gabriel Figueroa

Gabriel Figueroa

Zdjęcia

Zdjęcie – Rosalío Ramírez

Rosalío Ramírez

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Cantinflas

Cantinflas

jako Juan Pérez

Zdjęcie – Andrés Soler

Andrés Soler

jako El diablo, El polïcia

Zdjęcie – Miguel Arenas

Miguel Arenas

Zdjęcie – Susana Cora

Susana Cora

Zdjęcie – Hernán Vera

Hernán Vera

jako Néron

Zdjęcie – Rafael Icardo

Rafael Icardo

Zdjęcie – Óscar Pulido

Óscar Pulido

Zdjęcie – Manuel Dondé

Manuel Dondé

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaPOSA Films
Kraj produkcjiMeksyk
Język oryginałuhiszpański
Data premiery30 listopada 1945
Czas trwania1h 40min
Kategoria wiekowa18
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Un día con el Diablo"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Un día con el Diablo" (1945)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Un día con el Diablo"

Jeżeli podobał ci się „Un día con el Diablo", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia.

CINEFY IDCNFZBIRX0HX/26/FI/2507