Plakat filmu Vi finns inte längre (2020)
Dramat14

Vi finns inte längre

2020 1h 44min Szwecja reż. David Färdmar

Cine Score

7.1

Bardzo dobry

81 głosów
w skali 1–10

10
2.3%
9
10.2%
8
24.6%
7
31.5%
6
21.7%
5
8%
4
1.6%
3
0.2%
2
0%
1
0%
Plakat filmu Vi finns inte längre

1h 44min

czas trwania

81

ocen widzów

2020

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Vi finns inte längre"

Rok produkcji

2020

Ocena

7.1/10

Liczba ocen

81

Gatunki

Dramat

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Vi finns inte längre" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Vi finns inte längre"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Vi finns inte längre”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – David Färdmar
Reżyser

David Färdmar

Reżyseria · Scenariusz

Zdjęcie – Camilla Topuntoli

Camilla Topuntoli

Zdjęcia

Zdjęcie – Per-Henrik Mäenpää

Per-Henrik Mäenpää

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Björn Elgerd

Björn Elgerd

jako Adrian

Zdjęcie – Jonathan Andersson

Jonathan Andersson

jako Hampus

Zdjęcie – Michaela Thorsén

Michaela Thorsén

jako A-K

Zdjęcie – Shirin Golchin

Shirin Golchin

jako Helena

Zdjęcie – Melker Wernberg

Melker Wernberg

jako Léon

Zdjęcie – Victor Iván

Victor Iván

jako Jack

Zdjęcie – Daniel Andersson

Daniel Andersson

jako Twink

Zdjęcie – Daniel Långelid

Daniel Långelid

jako Daddy

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaFärdmars Film
Kraj produkcjiSzwecja
Język oryginałuszwedzki
Data premiery25 stycznia 2020
Czas trwania1h 44min
Kategoria wiekowa14
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Vi finns inte längre"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Vi finns inte längre" (2020)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Vi finns inte längre"

Jeżeli podobał ci się „Vi finns inte längre", polubisz też te propozycje z gatunków Dramat.

CINEFY IDCNFRPZVQQ6B/26/FI/2507