Plakat filmu Wielka biała pięść (1996)
KomediaR

Wielka biała pięść

The Great White Hype

1996 1h 31min Stany Zjednoczone reż. Reginald Hudlin

Cine Score

5.2

Mieszane oceny

106 głosów
w skali 1–10

10
0%
9
0.3%
8
2.7%
7
11.5%
6
25.8%
5
31.1%
4
20.1%
3
7%
2
1.3%
1
0.1%
Plakat filmu Wielka biała pięść

1h 31min

czas trwania

106

ocen widzów

1996

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „Wielka biała pięść"

Rok produkcji

1996

Ocena

5.2/10

Liczba ocen

106

Gatunki

Komedia

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „Wielka biała pięść" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „Wielka biała pięść"

Bezwzględny i nieuczciwy promotor wystawia do walki o mistrzostwo świata przeciwko zawodowcowi nowicjusza w bokserskim rzemiośle...

Obsada i twórcy

Kto stworzył „Wielka biała pięść”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Reginald Hudlin
Reżyser

Reginald Hudlin

Reżyseria

Zdjęcie – Ron Shelton

Ron Shelton

Scenariusz

Zdjęcie – Ronald Víctor García

Ronald Víctor García

Zdjęcia

Zdjęcie – Marcus Miller

Marcus Miller

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson

jako Rev. Fred Sultan

Zdjęcie – Jeff Goldblum

Jeff Goldblum

jako Mitchell Kane

Zdjęcie – Peter Berg

Peter Berg

jako Terry Conklin

Zdjęcie – Corbin Bernsen

Corbin Bernsen

jako Peter Prince

Zdjęcie – Jon Lovitz

Jon Lovitz

jako Sol

Zdjęcie – Cheech Marin

Cheech Marin

jako Julio Escobar

Zdjęcie – John Rhys-Davies

John Rhys-Davies

jako Johnny Windsor

Zdjęcie – Salli Richardson-Whitfield

Salli Richardson-Whitfield

jako Bambi

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaAtman Entertainment
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
Język oryginałuangielski
Data premiery3 maja 1996
Czas trwania1h 31min
Kategoria wiekowaR
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „Wielka biała pięść"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „Wielka biała pięść" (1996)

Podobne filmy

Filmy podobne do „Wielka biała pięść"

Jeżeli podobał ci się „Wielka biała pięść", polubisz też te propozycje z gatunków Komedia.

CINEFY IDCNF6TTPBGF4/26/FI/2507