Plakat filmu 신체모음.zip (2023)
Horror15

신체모음.zip

2023 1h 44min Korea Południowa reż. Kim Jang-mi

Cine Score

6.1

Solidny

15 głosów
w skali 1–10

10
0.3%
9
2.3%
8
10.2%
7
24.5%
6
31.4%
5
21.6%
4
8%
3
1.6%
2
0.2%
1
0%
Plakat filmu 신체모음.zip

1h 44min

czas trwania

15

ocen widzów

2023

rok premiery

Swipe filmowyPrzesuwaj karty i błyskawicznie buduj kolekcję.Ruletka filmowaNie wiesz, co obejrzeć? Wylosuj film w sekundę.

Dane filmu „신체모음.zip"

Rok produkcji

2023

Ocena

6.1/10

Liczba ocen

15

Gatunki

Horror

* Dane techniczne pochodzą z bazy filmowej i są weryfikowane przy każdej aktualizacji katalogu.

Streaming · VOD · Polska

Gdzie obejrzeć „신체모음.zip" online

Sprawdzamy aktualną dostępność w polskich serwisach…

* Dane o dostępności: JustWatch za pośrednictwem TMDB. Cinefy nie linkuje do nielegalnych źródeł.

AI · Analiza filmu

Czytam między wierszami…

Zapytaj AI o ten film

2/2 pytań

Opis filmu „신체모음.zip"

Obsada i twórcy

Kto stworzył „신체모음.zip”

Ludzie kina

Twórcy

Zdjęcie – Kim Jang-mi
Reżyser

Kim Jang-mi

Reżyseria

Zdjęcie – 구자완

구자완

Muzyka

Obsada

Zdjęcie – 김민석

김민석

jako Jae-seok

Zdjęcie – 김채은

김채은

jako Si-kyung

Zdjęcie – Kwon Ah-reum

Kwon Ah-reum

jako Da-hee (seg. 'Stench')

Zdjęcie – 한상혁

한상혁

jako Min-jun

Zdjęcie – 강준규

강준규

Zdjęcie – Kim A-hyun

Kim A-hyun

jako Joo-in

Zdjęcie – Jo Woo-ri

Jo Woo-ri

jako Ji-soo

Zdjęcie – 김현정

김현정

jako Segment 'Exorcism.net'

Dane techniczne

Produkcja i szczegóły

Studio / produkcjaSidus
Kraj produkcjiKorea Południowa
Język oryginałukoreański
Data premiery30 sierpnia 2023
Czas trwania1h 44min
Kategoria wiekowa15
Budżet
Wpływy z box office

Recenzje widzów

Recenzje filmu „신체모음.zip"

Co mówią widzowie Cinefy o filmie „신체모음.zip" (2023)

Podobne filmy

Filmy podobne do „신체모음.zip"

Jeżeli podobał ci się „신체모음.zip", polubisz też te propozycje z gatunków Horror.

CINEFY IDCNFKDA5Q6PQ/26/FI/2907